חפש באתר
ניתוח LAESK
 

ניתוח LAESK

ניתוח LAESK  הינו ניתוח המשלב בתוכו מאפיינים מניתוח LASIK ומאפיינים מניתוח PRK , ההבדל בינו לבין הLASIK  הוא שנחתכת שכבה אחת בלבד שהיא שכבת האפיתל (אותה שכבה שחותכים בניתוח PRK), כמו כן תקופת ההחלמה של ניתוח LAESK היא סוג של הכלאה בין ההחלמה של PRK לזאת של LASIK!

במאמר זה נביא בפניכם את כל המידע אותו אתם צריכים ורוצים לדעת על הסרת משקפיים בלייזר LAESK!

מה בכלל ניתוח LAESK

בטרם יחל הניתוח יטופטפו אל תוך עיניכם טיפות הרדמה על ידי המנתח, טיפות אלו יעזרו לכם לעבור את הניתוח הקצרצר (בערך כחצי שעה לשתי העיניים) ללא כאבים או תחושות צריבה!

לאחר שחומר ההרדמה שבטיפות יחל להשפיע, המנתח יבצע חיתוך בצורת חצי עיגול לשכבת האפיתל ויקפל אותה כלפי חוץ כך שייווצר חצי עגול חשוף דרכו יוכל הלייזר לבצע את עבודתו ולחדור אל עומק הקרנית.

השלב בו יפעל הלייזר הוא קצר ולרוב איננו גוזל יותר מדקה עבודה על כל עין, בזמן זה הוא ילטש ,יסיר ויעצב מחדש את רקמות הקרנית ובכך יחזיר את תקינותה של הראייה!

לקראת סיום הניתוח יחזיר המנתח את שכבת האפיתל שקופלה בחזרה אל מקומה בכדי שתתאחה. בשלב השחרור תאלצו להיעזר בקרוב משפחה או חבר מכיוון וסביר להניח כי ראייתכם בשלב זה תהיה מטושטשת ולא טובה!

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  סיכונים וסיבוכים אפשריים לניתוח זה:

  ניתוח זה בדומה למקבליו הינו ניתוח בעל שכיחות נמוכה מאד של סיבוכים כלשהם, אך מחובתכם לדעת את סיכונים אלו מראש כדי לעולם לא להיות מופתעים!

  אלו הם הסיכונים והסיבוכים הנפוצים ביותר לניתוח זה

  • זיהום או דלקות בעיניים.
  • נזק לראייה כתוצאה מכישלון הניתוח.
  • שכבת האפיתל שלא תתאחה בצורה טובה עלולה לגרום לצלקת ופגיעה בראיה בעקבות כך.
  • הילה ואף סנוור בחשיפה לאור בזמן הלילה.
  • עיניים יבשות.

  החלמה מהניתוח

  לאחר ניתוח LAESK תקופת ההחלמה תהיה הכלאה מסוימת בין זו הקלה והמהירה של ה-LASIK לבין זו הכואבת והארוכה של ה-PRK כאשר היא יותר נוטה לכיוון של האחרון!

  לאחר הניתוח תרגישו כאב וצריבה למשך 3-4 ימים בהם גם סביר להניח כי תשתמשו בעדשות מגן מיוחדות שיגנו על עיניכם מלכלוך העלול לגרום לזיהום ודלקות, בכל יום תאלצו לטפטף מספר פעמים טיפות אנטיביוטיקה למשך זמן אותו יקבע הרופא!

  עד סיום התאחות שכבת האפיתל, קיים סיכוי כי ראייתכם תהיה מטושטשת ולקויה ולאחר ההתאחות אתם תחושו הקלה בכל.

  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח לאסק מהטובים שבמנתחים!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח לאסק מהטובים שבמנתחים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט