חפש באתר
ניתוח אינטראלאסיק
 

ניתוח אינטראלאסיק

ניתוח אינטראלאסיק הינו ניתוח הסרת משקפיים בלייזר אשר זהה לניתוח L ASIK רק עם הבדל אחד מאד משמעותי שבזכותו הופך הניתוח לטיפה יותר בטוח מאשר ה LASIK.

הבדל זה הוא בכך שיד אדם איננה מעורבת בשיטה זו כלל ואפילו את שלב חיתוך שכבות הקרנית עושה הלייזר בעצמו! בזכות כך נחשב ניתוח זה למילה האחרונה בתחום והפופולאריות שלו הולכת וגודלת בקרב ציבור המטופלים!

מהו בכלל ניתוח אינטראלאסיק?

את הניתוח יחל המנתח כאשר הוא מטפטף אל תוך עיניכם טיפות אלחוש שתפקידן לעזור לכם לעבור את הניתוח ללא תחושות כאב וצריבה, לאחר מכן יכנס לפעולה הלייזר ויחל את פעולת החיתוך של שכבות הקרנית בצורה מדויקת וללא כל התערבות של גורם אנושי! פעולת חיתוך זו תחשוף פתח דרכו יוכל הלייזר להיכנס אל עומק הקרנית ולבצע את פעולת השיוף והעיצוב מחדש של הקרנית.

פעולות השיוף והעיצוב נועדו לחדש את חדות הראייה על ידי ההסרה של הרקמות שמפריעות בתוך הקרנית.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  סיכונים וסיבוכים בניתוח אינטראלאסיק

  כאמור ניתוח זה זהה לניתוח הLASIK  ולכן רוב הסיכונים והסיבוכים האפשריים יהיו זהים גם כן, רק שבניתוח זה הסיכוי לפגיעה בעין כתוצאה מחיתוך לא טוב של שכבות הקרנית פוחת משמעותית!

  סיכונים וסיבוכים נפוצים בניתוח אינטראלאסיק:

  • בעת חשיפה לאור תהיה הסתנוורות והילה תופיע.
  • עיניים יבשות.
  • זיהומים ודלקות.
  • פגיעה בראייה.

  החלמה מניתוח אינטראלאסיק

  ממש כמו בניתוח LASIK גם בניתוח זה החזרה לשגרה היא מהירה וחדה, תוך יום או יומיים כבר סביר להניח כי תהיו בעבודתכם ובשגרת חייכם ללא כל כאבים, ראייה מטושטשת או כל הפרעה אחרת שמאופיינת עם ניתוחים אחרים.

  אך גם לאחר ניתוח זה תאלצו לשמור על היגיינה גבוה מאד הכוללת טפטוף באופן יומי של טיפות האנטיביוטיקה שייתן לכם המנתח, שמירה מפני לכלוך שעלול להיכנס אל תוך העיניים, שחייה בבריכה או ים, שפשוף של העיניים עם ידיים מלוכלכות וכ”ו…

  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח אינטראלסיק מטובי המנתחים!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח אינטראלסיק מטובי המנתחים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט