חפש באתר
הסרת משקפיים ללא ניתוח
 

הסרת משקפיים ללא ניתוח

הסרת משקפיים ללא ניתוח היא דרך בה ניתן לתקן ליקויי ראייה מסוימים ללא כל צורך בהליך כירורגי מסוכן, כואב ובעל החלמה ארוכה. שיטה זו מתאימה עבור אלו הסובלים מליקויי ראייה שונים ופוחדים או אינם כשירים לעבור הסרת משקפיים בלייזר.

בעמוד הסרת משקפיים ללא ניתוח נביא בפניכם מידע על שתי השיטות בהן ניתן לבצע טיפול זה, יתרונות, חסרונות ועוד מידע כללי בנושא.

הסרת משקפיים ללא ניתוח מהו בכלל?

תיקון ראייה לקויה ללא ניתוח הוא משהו שלא נתפס בהגיון של אדם בריא, ההיגיון אומר שבכדי לתקן את ליקויי הראייה יש לחדור אל תוך העין ולעצב את הקרנית מחדש, אך בימים אלו כאשר הטכנולוגיה כה מתקדמת המדע המציא דרכים חדשות להתמודד עם המצב ללא כל צורך בחדירה פיזית אל תוך העין אלא על ידי שתי שיטות שונות שהן: אורתו קיי ונוירוויז’ן אליהן נרחיב מיד.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  הסרת משקפיים ללא ניתוח שיטת אורתו קיי

  אורתו קיי היא שיטה להסרת משקפיים ללא ניתוח העושה שימוש בעדשות מיוחדות אשר אותם עונדים אך ורק בלילה (בזמן השינה) ובמשך היום יכולים ליהנות מראייה תקינה ללא כל צורך במשקפיים או עדשות.

  איך עובדת שיטת אורתו קיי? ובכן שיטה זו כאמור עושה שימוש בעדשות מגע מיוחדות אשר אותן תאלצו להשים בעיניכם למשך הלילה, בזמן זה העדשות מפעילות לחץ על העיניים שגורם לחמצן לחדור אל תוך שכבות הקרנית ולעצב אותה כך שהליקויים יתוקנו והיא תתפקד בצורה תקינה למשך היום שאחרי, הבעיה בשיטה זו היא שהתיקון יחזיק למשך יום אחד בלבד ובכדי להמשיך ולהסתובב ללא משקפיים תאלצו בכל לילה לחזור על הטיפול.

  יתרונות של טיפול זה: אין צורך בלקיחת סיכונים מיותרים הכרוכים בניתוח הסרת משקפיים בלייזר, התוצאות של ראייה תקינה מופיעות מיד כשקמים בבוקר, מחיר הטיפול איננו מרקיע שחקים.

  חסרונות הטיפול: מחזיק יממה אחת בלבד ומצריך טיפול חוזר בכל לילה בכדי שגם ביום שלמחרת תוכלו להסתובב ללא משקפיים.

  הסרת משקפיים ללא ניתוח שיטת נוירוויז’ן

  הסרת משקפיים בשיטת נוירוויז’ן היא שיטה מהפכנית וחדשנית העושה שימוש בתוכנת מחשב מיוחדת שתפקידה ללמד ולאמן את החלק במוח שאחראי על תפקודי הראייה שלנו.

  איך עובדת שיטת נוירוויז’ן? ובכן לאחר מחקרים ארוכים בנושא הגיעו המדענים למסכנה ברורה כי הראייה נשלטת על ידי שני איברים שהראשונה היא העין עצמה והשני הוא לא אחר מאשר הקורטקס שהוא חלק שנמצא במוח ואחראי על תפקודיו, את החלק הזה בדיוק אנו עומדים לאמן בעזרת שיטת נוירוויז’ן.

  תוכנת מחשב זו תותקן לכם על המחשב הביתי ובמשך שלוש פעמים בשבוע תאלצו לעבור טיפול של חצי שעה אשר תשדר אל המוח תרגילים מיוחדים שיאמנו אותו לשפר את קוצר הראייה, הטיפול עצמו אמור לארוך כ-10 שבועות בהם תיפגשו אחת לשבוע עם אופטומטריסט שיאבחן את התקדמותכם.

  יתרונות הטיפול: בטיפול זה אין כל סיכון או תופעות לוואי אשר קיימים בניתוח הסרת משקפיים בלייזר, הטיפול מתאים לכל גיל.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעות מחיר עבור הסרת משקפיים ללא ניתוח!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעות מחיר עבור הסרת משקפיים ללא ניתוח!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט