חפש באתר
הסרת משקפיים בלייזר החלמה
 

הסרת משקפיים בלייזר החלמה

ההחלמה מניתוח הסרת משקפיים בלייזר משתנה בין שיטה אחת לשנייה, במאמר זה נסקור עבורכם את ההחלמה מארבעת השיטות הפופולאריות בתחום ונציג בפניכם מידע חשוב והכרחי כגון: כמות ימי מחלה מעורכים, כאבים, מה אפשר לעשות ומה אסור והכי חשוב השוואה בין כל ניתוח וניתוח!

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  ניתוח LASIK החלמה

  ניתוח LASIK הינו הניתוח הפופולארי ביותר בעולם וזאת בזכות תקופת ההחלמה הקצרה שלו, לאחר ניתוח LASIK סביר להניח כי תוכלו לחזור לשגרת חייכם כבר ביום שלמחרת הניתוח (עם מספר הגבלות כמובן שאותם נסביר מיד).

  ניתוח LASIK  אמנם טומן בחובו סיכונים גדולים יותר משאר האחרים, אך לאחר שחלף הניתוח והסיכונים הללו לא התממשו הוא הניתוח שמאפשר יותר מהר מכולם את החזרה לשגרה, אך בואו נקדיש מספר שניות להבין מהי ההחלמה של ניתוח זה:

  לאחר הניתוח לא תחושו שהראייה שלכם מטושטשת (בניגוד לכמה ניתוחים אחרים)  ולא תחושו כאבים (ואם כן אז ממש חלשים ולא משמעותיים)!

  אך כמו שאר הניתוחים להסרת משקפיים בלייזר, תאלצו לשמור על היגיינה גבוה מאד של העיניים בחודש שלאחר הניתוח וזה כולל טפטוף טיפות אנטיביוטיות שתקבלו מהמנתח, הימנעות מלכלוך ואבק שיכולים להגיע לעיניים (בעיקר דרך ידיים לא נקיות) והימנעות משחייה בבריכה או ים! כל זאת בכדי למנוע זיהומים ודלקות בעיניים שיכולים ועלולים להופיע כמו בשאר הניתוחים במידה ולא שומרים על היגיינה זו.

  ימי המחלה המשוערים לאחר ניתוח LASIK הם: יומיים

  ניתוח LAESK החלמה

  כאמור ניתוח LAESK הינו ניתוח המשלב מאפיינים של ניתוח LASIK ושל ניתוח PRK ולכן תהליך ההחלמה הוא גם שילוב של שניהם (ההבדלים ביניהם הם הגדולים ביותר שיש בין כל ארבעת ניתוחים שאנו מסקרים).

  בדומה מאד לניתוח LASIK החזרה לשגרה תהיה מהירה (יומיים מקסימום שלוש) אך תלווה בתחושות לא נעימות כגון כאב וצריבה שלא אופייניים לניתוח LASIK אלא לניתוח PRK!

  גם בניתוח זה כמו בכל השאר תאלצו לשמור על היגיינה גבוה מאד שתרחיק מעיניכם כל גורם מזהם שעלול לפגוע בתהליך ההחלמה ולגרום לדלקות וזיהומים! לאחר הניתוח תקבלו מהרופא מרשם לטיפות אנטיביוטיקה אותם תאלצו לטפטף אל תוך עיניכם במשך תקופה אותה ציין הרופא.

  ימי המחלה המשוערים לאחר ניתוח LASK הם: יומיים עד שלושה

  ניתוח PRK החלמה

  ההחלמה לאחר ניתוח PRK היא הארוכה והקשה ביותר מבין ארבעת הניתוחים וכוללת כאבים, צריבה, ראייה מטושטשת והחלמה ארוכה יותר מכל השאר!

  ניתוח זה אמנם עם תקופת החלמה לא מהירה ולא קלה לעומת האחרים, אך תתפלאו לגלות כי דווקא היא הבטוחה ביותר שקיימת מבין כל השיטות האחרות והרבה מאד אנשים ברחבי העולם מעדיפים את תקופת ההחלמה הארוכה והלא נוחה שבניתוח PRK על פני הסכנות הגדולות יותר שקיימות בשיטות המתחרות!

  הסיבה הראשית לכך שתקופת ההחלמה בניתוח PRK  ארוכה וקשה יותר, היא בעקבות ההסרה של שכבת האפיתל ולרוב תסמינים אלו עוברים לאחר ששכבת האפיתל תסיים את תהליך ההתחדשות שלה (בערך שבוע לאחר זמן הניתוח).

  לאחר ניתוח זה תאלצו להסתובב במשך כמה ימים עם עדשות מיוחדות שישמרו על עיניכם מפני זיהומים, כמו כן תאלצו לטפטף טיפות אנטיביוטיקה למשך תקופה שאותה יציין הרופא וכמובן לשמור על היגיינה במשך אותה תקופה!

  ימי המחלה המשוערים לאחר ניתוח PRK הם: שבוע

  ניתוח אינטראלאסיק החלמה

  תקופת ההחלמה מניתוח אינטראלאסיק זהה לחלוטין לתקופת ההחלמה של ניתוח LASIK!

  ימי המחלה המשוערים לאחר ניתוח אינטראלאסיק הם: יומיים

  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר לניתוח הסרת משקפיים בלייזר!
  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר לניתוח הסרת משקפיים בלייזר!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט