חפש באתר
הסרת משקפיים בלייזר
 

הסרת משקפיים בלייזר

ניתוח הסרת משקפיים בלייזר הוא הפתרון הטוב ביותר לכל מרכיב משקפיים המבקש וחושק להסיר אותם מעליו בין אם זה מטעמי אסתטיקה או מטעמי נוחות. שיטה זו היא למעשה פיתוח של ניתוח שרוב רובו נעשה ללא מגע ידי אדם והדיוק, האמינות והסיכון הנמוך שבו הפכו אותו לפופולארי מאד בכל העולם.

כיום יש מספר שיטות שונות של ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר ולכל ניתוח מעלות וחסרונות, במאמר זה נסקור בפניכם את ארבעת הניתוחים הפופולאריים ביותר, נסביר לכם את פעולתו של ניתוח הלייזר, נביא בפניכם את הסיכונים שקיימים בניתוח זה, זמן ההחלמה, מחירי הניתוחים השונים ועוד מידע חשוב ונחוץ.

מהו בכלל ניתוח הסרת משקפיים בלייזר?

ובכן ניתוח זה תופס מעמד של גם של ניתוח רפואי וגם של ניתוח לשיפור האסתטיקה החיצונית שלנו, כאשר כשהתוצאה הסופית היא שיפור הראייה וזריקת המשקפיים לפח! נשמע לכם טוב?? אז בואו ניכנס לעומק ונסביר לכם מה למעשה עושה ניתוח זה ולמה הוא כל כך פופולארי.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  הליך הניתוח:

  הניתוח בכל ארבע צורותיו הפופולאריות ביותר (נפרט עליהן למטה) תמיד מתחיל בטיפות אלחוש אותם מטפטף הרופא אל תוך עיניכם, לאחר מספר דקות טיפות ההרדמה יפעלו ועיניכם יהיו חסרות תחושה דבר אשר ימנע מכם להרגיש כאב או צריבה בעת עבודותיהם של המנתח והלייזר.

  בשלב הבא יחתוך המנתח שכבה או מספר שכבות של הקרנית שלכם (תלוי בסוג הניתוח, נפרט על כך בהמשך) בכדי ליצור גישה של הלייזר אל הקרנית. גם בשלב זה קיים הבדל בין שיטה לשיטה ובכל אחת מהן עומק פעולתו של הלייזר וכמות הרקמות אותן הוא משייף ומסיר משתנות, על ההבדלים בין הניתוחים תוכלו לקרוא בסקירה שלנו על כל ניתוח וניתוח.

  בשלב האחרון בניתוח הקצרצר (לרוב הזמן של הניתוח אורך כרבע שעה כשפעולת הלייזר לא לוקחת יותר מדקה בלבד) פועל הלייזר לשיוף והסרה של רקמות מיותרות בתוך הקרנית, פעולה זו מחדדת את הראייה שלכם ומחזירה אותה לתקינותה.

  סיכונים וסיבוכים בעת ניתוח הסרת משקפיים בלייזר:

  השכיחות של סיכונים וסיבוכים כתוצאה של ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר הם נמוכים מאד ואף נחשבים לנדירים, אך בכל זאת כל עוד קיים סיכון או סיכוי לסיבוך כלשהו, אנו ממליצים בחום לדעת אותו מראש. הסיכונים והסיבוכים משתנים בין שיטה לשיטה ואתם מוזמנים להתעדכן עליהם בצורה מפורטת בעמוד הסרת משקפיים סיכונים וסיבוכים!

  החלמה מניתוח הסרת משקפיים בלייזר

  ובכן גם בנושא זה ישנם הבדלים מהותיים בזמני ההחלמה ובדרגתם בין שיטה לשיטה, אך ניתן בהחלט לומר כי כל ארבעת הניתוחים ניחנים בהחלמה קלה ומהירה ביחס לניתוחים אחרים, את ההבדלים בזמני ההחלמה ותופעותיה אתם מוזמנים לקרוא בעמוד החלמה מניתוח הסרת משקפיים!

  ארבע השיטות הפופולאריות ביותר להסרת משקפיים בלייזר

  ובכן ישנם יותר מארבע שיטות לניתוח הסרת המשקפיים בלייזר אך אנו בחרנו להביא בפניכם את ארבעת אלו שנחשבים לנפוצים,לאמינים ולטובים ביותר בתחום והם:

  ניתוח LASIKנחשב לניתוח הפופולארי ביותר מבין כל הארבעה וזאת בזכות תהליך ההחלמה המהיר במיוחד שלו, אך בניתוח זה גם קיימים סיכונים יותר גדולים, רוצים לדעת עוד? כנסו לעמוד ניתוח LASIK וקראו את כל המידע על ניתוח זה.

  ניתוח LAESK הוא ניתוח שמשלב מאפיינים מניתוח LASIK ומניתוח PRK יחדיו ונחשב לניתוח עבור אלו אשר לא נמצאו מתאימים מבחינה פיזיולוגית לניתוח LASIK, רוצים לדעת יותר על ניתוח זה? כנסו לעמוד ניתוח LAESK וקראו!

  ניתוח PRKנחשב לניתוח הבטוח ביותר בין הארבעה בזכות כך שהחדירה של הלייזר לא מתבצעת לעומק הקרנית. אבל לניתוח זה גם חסרונות, רוצים לדעת מה הם? כנסו לעמוד ניתוח PRK וקראו!

  ניתוח אינטראלאסיק- ניתוח זה פופולארי ומוכר בזכות היותו הניתוח היחידי בו גם השלב הראשון של חיתוך הקרנית נעשה על ידי לייזר ולא בידי המנתח (מה שמוריד טיפה את הסיכון) רוצים לדעת עוד על ניתוח זה? את מוזמנים למצוא מידע נוסף בעמוד ניתוח אינטראלאסיק!

  כמה עולה ניתוח זה?

  מחיריהם של ניתוחי הסרת המשקפיים בלייזר נקבעים על ידי כמה פרמטרים שהם:

  1. מחיר הניתוח- לכל שיטת ניתוח מחיר שונה תוכלו לדעת את טווחי המחירים בעמוד הסרת משקפיים מחירים.
  2. המכון בו נעשה הניתוח- כיום ישנה תחרות גדולה מאד בתחום והמכונים השונים מתחרים בניהם על כל לקוח בעזרת מבצעים והורדות מחירים, בצעו סקר שוק טוב ועשו השוואות מחירים, החיסכון יכול להגיע לכמה אלפים! כמו כן אתם יכולים להשאיר את פרטיכם בתיבה מטה ואנו נחזור אליכם עם מספר הצעות מחיר.
  3. המנתח- כמו בכל תחום אחר בעולם, מקצועיותו וניסיונו של בעל המקצוע מגדיל את המחיר.
  4. אופן הניתוח שלכם- ישנם ניתוחים שמצריכים זמן נוסף עקב בעיה רפואית מורכבת או נתונים פיזיולוגים המצריכים עבודה זהירה ואיטית יותר ולכן במקרים כאלו זמן הניתוח עולה ואתו גם העלות הכספית.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעות מחיר עבור כל אחד מטיפולי הסרת המשקפיים שאנו מציעים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט