חפש באתר
שאלות ותשובות
 

המסת שומן שאלות ותשובות

שאלה: למי מתאים טיפול המסת שומן?

תשובה: ובכן טיפול המסת שומן מתאים לכל אדם אשר סובל מהצטברויות שומן באזורים שקשה להעלים אותו מהם, טיפול זה יעיל אך ורק למקרים של הצטברויות קטנות וכל אדם אשר סובל ממשקל עודף לא יתאים לטיפול וזאת מכיוון ולטיפול לא תהיה כלל השפעה עליו.

שאלה: מהן השיטות הפופולאריות להמסת שומן?

תשובה: לטיפול זה שלושה שיטות פופולאריות מאד והן:

 • המסת שומן בלייזר- בשיטה זו עושים שימוש במכשיר הלייזר בכדי לפגוע בהצטברויות השומן ולפרקם, לשיטה זו שני מכשירי לייזר מומלצים עליהם תוכלו לקרוא ביחד עם מידע נוסף בעמוד המסת שומן בלייזר.
 • המסת שומן באולטרסאונד- בשיטה זו נעשה שימוש בגלי האולטרסאונד בכדי להמיס את השומן ובעמוד המסת שומן באולטרסאונד תוכלו למצוא מידע רב כגון: מכשירים קיימים, מידע כללי ועוד..
 • המסת שומן בגלי רדיו- מכשיר זה הינו פיתוח ישראלי שתופס תאוצה רבה בשנים האחרונות והופך לשם דבר בעולם, למידע רחב ומפורט על שיטה זו כנסו לעמוד המסת שומן בגלי רדיו וקראו!

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  שאלה: כיצד העור הופך לאלסטי יותר לאחר טיפול זה?

  תשובה: ובכן בעת טיפול המסת שומן בכל אחד מהמכשירים השונים משתפרת זרימת הדם, החמצן והמינרלים לאזור הטיפול ובכך העור מקבל אספקה טובה יותר של מרכיבים אלו מה שגורם לו לשפר את האלסטיות, הברק והרכות שלו ולהימתח שוב כמו בימים עברו.

  שאלה: לאחר המסת השומן כיצד יוצא מהגוף השומן המומס?

  תשובה: ובכן בכל שלשת השיטות אותן אנו מסקרים פעולת פינוי השומן המומס מהגוף מתבצעת באופן זהה כאשר מערכות הלימפה הן אלו שמרכזות ומפנות את השומן המומס דרך הפרשות הגוף החוצה.

  אך קיימת דרך נוספת כאשר ישנם רופאים רבים שמבצעים את פעולות המסת השומן כפעולת הכנה לניתוח שאיבת שומן ואז למעשה יהיה להם יותר קל לשאוב אותו החוצה כשהוא במצב נוזלי ולא מוצק.

  שאלה: האם המסת שומן יכול לסייע גם להעלים צלוליטיס?

  תשובה: לרוב כן! תופעת הצלוליט מופיעה כאשר באזור מסוים בגוף מצטברים שומנים ורעלים שהגוף לא מצליח לפרק לבד, טיפול המסת שומן מעניק בדיוק את הפתרון המושלם לכך, מלבד זאת טיפול המסת שומן גם גורם לעור להפוך לאלסטי וחטוב יותר וגם פעולה זו מסייעת להעלים צלוליט.

  שאלה: האם יש צורך בשילוב של פעילות גופנית ודיאטה לצד המסת השומן?

  תשובה: לא, אין צורך לשלב כל פעילות גופנית או דיאטה בכדי לראות תוצאות טובות לאחר טיפול המסת שומן, אך ללא ספק פעולות אלו יעזרו להגיע לתוצאות סופיות טובות יותר וגם לשמור זאת לאורך זמן.

  שאלה: מהם היתרונות של המסת שומן על פני שאיבת שומן?

  תשובה: פעולה לא פולשנית, אין צורך בהחלמה ארוכה, לרוב לא מרגישים כאבים, חזרה לשגרה מהירה.

  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לכל טיפול המסת שומן שאנו מציעים!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לכל טיפול המסת שומן שאנו מציעים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט