חפש באתר
המסת שומן בלייזר
 

המסת שומן בלייזר

המסת שומן בלייזר היא שיטה המשתמשת בקרני האור המופקים ממכשיר הלייזר בכדי לפרק ולהמיס את הצטברויות השומן בצורה מדויקת ויעילה, בעזרת מכשיר זה תוכלו להצר היקפים ללא כל צורך בחתכים, כאבים והחלמה ארוכה.

בעמוד המסת שומנים בלייזר נביא בפניכם מידע רב אודות שיטה זו כגון: מכשירי הלייזר המומלצים, אופן ביצוע השיטה ועוד..

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  המסת שומן בלייזר מהי?

  המסת שומן בלייזר נעשית באמצעות גלי האור אשר מכשיר הלייזר מפיק, אותם גלים מתמקדים על האזור בו קיימת הצטברות השומן שרוצים להוריד ומפרקים ביעלות את ריכוז שומן זה בזכות האנרגיה הרבה שנפלטת מהם. לאחר שתאי השומן פורקו הם ממשיכים אל תוך מערכות הלימפה אשר בסוף מוציאה אותם מהגוף דרך הפרשותיו.

  פעולת פירוק תאי השומן מקלה על האזור בו הם התרכזו, כך שזרימה מחודשת ומשופרת של דם וחמצן זורמת כעת לאזור ומשפרת את רמת האלסטיות של העור במקום, עלייה ברמת האלסטיות של העור תגרום למראה מחוטב ומתוח של האזור ותעלים צלוליט.

  היתרון שבשיטה זו- היתרון שקיים בשיטה זו על פני שיטות המסת שומן אחרות הוא שהדיוק שנעשה בדרך זו גבוה יותר מכיוון ומכשיר הלייזר ניתן לתכנות מראש ובכך לשלוט באורכם של גלי האור שיוצאים ממנו, אורך הגל יקבע את עוצמתה ועומקה של החדירה אל תוך מצבור השומן.

  מכשירי המסת שומן בלייזר מומלצים:

  בשוק קיימים מספר מכשירי המסת שומן בלייזר אך אנחנו בחרנו לסקור בפניכם רק את שני אלו שאנו רואים בהם כמומלצים ביותר והם: מכשיר המסת שומן בלייזר ליפולייט ומכשיר המסת שומן בלייזר סמרטליפו.

  מכשיר המסת שומן בלייזר ליפולייט- ידוע בזכות יכולת הדיוק הרבה שלו שבעקבותיה נעשה בו שימוש רחב למקומות הקשים ביותר לטיפול כגון: הסנטר, הישבן, אזור הפנים ועוד. מכשיר זה פופולארי מאד בתחום הצרת ההיקפים ובכדי לקרוא מידע רחב ומפורט יותר עליו אתם מוזמנים להיכנס לעמוד ליפולייט לייזר ולהתעדכן!

  מכשיר המסת שומן בלייזר סמרטליפו- מכשיר זה מחזיק בתואר המילה האחרונה בשוק (כמובן שזה נכון לכתיבת שורות אלו) עם אחוז בטיחות גבוה במיוחד ושיפורים טכנולוגיים ובזכות כך גם הפופולאריות שלו מטפסת גבוה. רוצים לקרוא מידע מפורט ורחב יותר על מכשיר זה? לחצו על הקישור הבא וכנסו לעמוד סמרטליפו לייזר!

  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול המסת שומן בלייזר!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול המסת שומן בלייזר!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט