חפש באתר
המסת שומן בירכיים
 

המסת שומן בירכיים

ירכיים מלאות הן בעיה אסתטית הנפוצה אצל רבים (בעיקר אצל נשים מכיוון ואצל גברים השומן בדרך כלל מצטבר באזור הבטן) וגורמת ללא מעט רגשות נחיתות ומפח נפש, את תופעה זו ניתן להעלים על ידי טיפול המסת שומן בירכיים אשר מתמקד על מצבור השומן הבעייתי וגורם לו להתמוסס בתוך הגוף ללא כל צורך בחתכים העלולים להוביל לצלקות וזיהומים. רוצים לדעת כיצד המסת שומן זו מתבצעת ומהן השיטות הטובות ביותר לביצוע טיפול זה?

בעמוד זה נסקור בפניכם את השיטות הנפוצות והיעילות ביותר להמסת שומן בירכיים כגון: המסת שומן בלייזר, המסת שומן באולטרסאונד ועוד… כמו כן יש באפשרותכם לקבל מאתנו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול המסת שומן אצל טובי המכונים שעובדים עמנו וזאת על ידי כך שתשאירו את פרטיכם בעמוד זה.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מהן השיטות הנפוצות והיעילות ביותר להמסת שומן בירכיים?

  • המסת שומן בירכיים באמצעות מכשיר האולטרסאונד- מכשיר האולטרסאונד הוא מכשיר שפולט גלי אולטרסאונד חזקים אשר מתכווננים על מצבור השומן שנמצא בירכיים וגורמים להמסתו הפנימית על ידי החום שמופק מהם, תאי השומן שהתמוססו בתוך הגוף מתפנים אל מערכת הלימפה אשר אחראית בשלב זה של הטיפול לרכזם ולהוציא אותם החוצה מהגוף דרך ההפרשות, טיפול זה כאמור איננו מצריך כל חתך מכיוון כי השומן איננו נשאב החוצה ובכך מוריד את הסיכון שתופיע צלקת באזור הטיפול. רוצים לדעת מידע רחב ומפורט יותר על טיפול המסת שומן זה? כנסו לעמוד המסת שומן באולטרסאונד!
  • המסת שומן בירכיים באמצעות מכשיר הלייזר- מכשיר הלייזר הוא מכשיר להמסת שומן אשר מבצע את פעולה זו באמצעות קרני הלייזר אשר ננעלים על מצבור השומן ומחממים אותו עד כדי המסתו ופירוקו באופן פנימי בגוף, בדומה לטיפול האולטרסאונד גם בטיפול זה השומן המומס מתפנה למערכת הלימפה אשר תדאג להוציאו מהגוף על ידי ההפרשות ובכך לא יצטרך הרופא המטפל לבצע חתכים בגופכם שעלולים מאוחר יותר להפוך לצלקות. לדעת מידע רחב ומפורט יותר על טיפול זה? כנסו לעמוד המסת שומן בלייזר!
  • המסת שומן בירכיים ושאיבתו החוצה על ידי מכשיר הבודי טייט- מכשיר הבודי טייט איננו רק מכשיר המסת שומן כמו השניים הקודמים אלא גם משלב בתוכו פעולה של שאיבה חיצונית אשר מייעלת את הטיפול ומגדילה את אחוזי ההצלחה של חיטוב האזור, אך בשיטה זו כאמור קיימת הסכנה שתישאר צלקת חיצונית באזור החתכים בניגוד לשיטות הקודמות שסקרנו בעמוד זה. למידע נוסף אודות טיפול זה כנסו לעמוד בודי טייט!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול המסת שומן בירכיים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול המסת שומן בירכיים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט