חפש באתר
המסת שומן בגלי רדיו
 

המסת שומן בגלי רדיו

המסת שומן בגלי רדיו היא שיטה בעזרתה ניתן להעלים הצטברויות שומן קטנות במקומות בהם קשה להוריד זאת לבד כגון: אזור האגן, הירכיים, הישבן ועוד.. במדריך זה נסקור בפניכם את כל אשר אתם צריכים ורוצים לדעת על המסת שומן בגלי רדיו כגון: מהי שיטה זו בכלל וכיצד היא מתבצעת, מי מתאים לעבור טיפול זה ועוד..

המסת שומן בגלי רדיו מה זה בעצם וכיצד היא מתבצעת?

ובכן שיטה זו עושה שימוש בגלי רדיו RF שפוגעים בהצטברויות השומן וממיסים אותם בזכות החום שמופק מהאנרגיה שהם פולטים. שיטה זו היא המצאה ישראלית אשר הופכת לאט לאט להיות אחת הדרכים המובילות להמסת שומן בזכות כך שהיא איננה פולשנית, לא מורגש בה כל כאב וההחלמה ממנה מהירה וקלה.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  כיצד הליך זה מתבצע?

  ובכן בעת טיפול זה מסמנים את האזור בו מעוניינים להמיס את השומן ואז מתחילים את שידור גלי הRF למקום, גלים אלו חודרים את שכבות העור ופוגעים ישירות בתאי השומן, מחממים אותם בעזרת האנרגיה שמופקת מהם וגורמים להם להתמוסס אל עבר מערכות הלימפה ומשם החוצה מהגוף דרך הפרשות.

  פעולת גלי רדיו אלו מסייעת גם לשיפור מראה העור בזכות כך שהם גורמים לזרימת הדם והחמצן באזור לגדול ובכך לספק לעור את המינרלים שהוא צריך בכדי להתחדש. לאחר תהליך התחדשות זה העור יהפוך לאלסטי יותר ובזכות כך גם לחטוב ומתוח.

  מי לא מתאים לטיפול המסת שומן בגלי רדיו?

  נשים בהריון- נשים אשר נמצאות בשלבי הריון אינן יוכלו לעבור טיפול המסת שומן זה.

  נשים מניקות- נשים מניקות יאלצו לבקר אצל רופא המשפחה שלהם בכדי לדעת האם הן יכולות לעבור טיפול זה או לא.

  כל מי שסובל ממשקל עודף- טיפול זה איננו מומלץ לאנשים בעלי משקל עודף מכיוון והטיפול כלל לא יהיה אפקטיבי עליהם, המסת שומן בלייזר מיועדת אך ורק להצטברויות שומן קטנות.

  מי שסובל ממחלות שונות- אם אתם סובלים מסוכרת, לחץ דם גבוה או נמוך, מחלות לב או כל מחלה אחרת גשו לרופא המשפחה שלכם ובקשו אישור לעבור טיפול זה.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר להמסת שומן בגלי רדיו מהמכונים הטובים ביותר!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול המסת שומן בגלי רדיו!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט