חפש באתר
המסת שומן באולטרסאונד
 

המסת שומן באולטרסאונד

המסת שומן באולטרסאונד היא הדרך הנפוצה והפופולארית ביותר להצרת היקפים והמסת שומן ומתבצעת על ידי גלי האולטרסאונד אשר מתמקדים על מצבורי השומן אותם צריך להסיר ומפרקים אותם למצב נוזלי אשר בהמשך ינוקז אל עבר מערכת הלימפה שתוציא אותו מהגוף דרך ההפרשות. בעמוד המסת שומן באולטרסאונד נביא בפניכם מידע רב אודות שיטה זו אשר יכלול בין היתר גם סקירה על שני מכשירים פופולאריים בתחום.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  המסת שומן באולטרסאונד מהי?

  שיטה זו למעשה מבוצעת על ידי מכשירי אולטרסאונד השולחים גלים בעלי אנרגיה אל עבר מצבור השומן שיש להסיר, לאחר שאלו פוגעים במצבור שומן זה הם מפרקים אותו בזכות אותה אנרגיה וגורמים לשומן להפוך לנוזל.

  לאחר פעולה זאת השומן שהפך לנוזל יחל את תהליך ההתפנות מהגוף על ידי מערכת הלימפה שתוציא אותו לאט לאט דרך ההפרשות.

  המסת השומן באזור זה על ידי מכשיר האולטרסאונד למעשה תיצור שני אפקטים כאשר הראשון יהיה המסת השומן במקום והצרת ההיקפים, בעוד השני יהיה שיפור מראהו של העור באזור על ידי. שיפור זה יקרה בזכות כך שהמסת השומן באזור תשפר את זרימת הדם והחמצן אל עבר האזור ותגרום לחידושו של העור, לשיפור באלסטיות שלו, להסרת צלוליט ולמראה חטוב ויפה.

  לשיטה זו מכשירי אולטרסאונד שונים ומגוונים אשר לכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות שונים, במדריך זה בחרנו לסקור עבורכם את שני המכשירים הפופולאריים ביותר שקיימים כיום בתחום, מכשירים אלו הם: מכשיר האולטרסאונד בלה קונטור ומכשיר האולטרסאונד אולטרה שייפ.

  מכשירי המסת שומן באולטרסאונד:

  מכשיר אולטרסאונד להמסת שומן בלה קונטור-במכשיר זה משולבים בנוסף לגלי האולטרסאונד שאמורים לפרק את המשומן ולהמיסו גם מסאז’ וגירויים חשמליים העוזרים לתהליך להתבצע בצורה טובה ומהירה יותר. רוצים לדעת על מכשיר זה מידע מפורט ורחב יותר? כנסו לעמוד בלה קונטור וקראו!

  מכשיר אולטרסאונד להצרת היקפים אולטרה שייפ- מכשיר זה ידוע בזכות יכולותיו הטובות לטפל באזורים שנחשבים לקשים ולבצע המסת שומן בהם, למידע רחב ומפורט יותר על מכשיר זה אנו מזמינים אתכם להיכנס ולקרוא בעמוד אולטרה שייפ!

  אתר אסתטיק נט מזמין אתכם לקרוא על שיטות נוספות להצרת היקפים והמסת שומן כגון: המסת שומן בגלי רדיו, הצרת היקפים, שאיבת שומן, בודי טייט ועוד טיפולי אסתטיקה רבים אשר ניתן למצוא באתר.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור המסת שומן באולטרסאונד!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור המסת שומן באולטרסאונד!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט