חפש באתר
המסת שומן
 

המסת שומן

המסת שומן היא שיטה פורצת דרך שהשתלבה היטב בשנים האחרונות בין טיפולי אסתטיקה אחרים בתחום הצרת ההיקפים כגון: שאיבת שומן, בודי טייט וכ”ו.. טיפול זה הוא למעשה טיפול הצרת היקפים אשר בו קיימות מספר שיטות שונות לביצוע ואותן נסקור בצורה רחבה ומפורטת במדריך זה, לדוגמא: המסת השומן בעזרת מכשיר גלי רדיו, המסתו של השומן בלייזר ועוד..

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מהי המסת שומן וכיצד היא מבוצעת?

  ובכן טיפול זה נועד עבור אנשים הסובלים מריכוזי שומן באזורים שונים של הגוף בהם קשה מאד להיפטר משומן זה בדרכים טבעיות הכוללות פעילות גופנית ותזונה נכונה, הטיפול איננו מתאים ולא יעיל עבור אנשים הסובלים מהשמנת יתר!!

  טיפול המסת השומן מתבצע בעזרת מכשירים שונים (אותם נסקר בהמשך) אשר פועלים בצורה ממוקדת על אזור הצטברות השומן וממיסים אותו בתוך הגוף, לאחר שהשומן מומס והופך לנוזל קיימות שתי דרכים להיפטר ממנו.

  • שאיבת שומן- ישנם רופאים רבים המשתמשים בהמסת השומן כטיפול קודם לשאיבת שומן, שימו לב שאיבת שומן היא דיאטה בכפייה, כלומר בתחילתו של ניתוח זה הם ממסים את השומן באמצעות אחד המכשירים הזמינים לביצוע עבודה זו ולאחר מכן מבצעים שאיבת שומן של הנוזל שנוצר כתוצאה מההליך הראשון, מן הסתם בשיטה זו קל יותר לרופא המנתח לשאוב את השומן החוצה מהגוף. שיבת שומן היא משהו אחר לחלוטין מפעילות כמו דיאטה או הרזייה מתונה.
  • הוצאת השומן מהגוף בדרכים טבעיות וללא ביצוע חתכים- בדרך זו ממיסים את השומן בתוך הגוף כאשר לאחר סיום ההליך משאירים לגוף לבצע את הליך הפינוי של השומן בצורה טבעית אשר מתבצעת באופן הבא: לאחר המסת השומן הנוזל שמכיל את תאי השומן המפורקים מתפנה לאט לאט אל עבר מערכת הלימפה אשר פולטת אותו החוצה מהגוף דרך ההפרשות.

  היתרונות של טיפול המסת שומן:

  1. אופן הביצוע של טיפול זה לרוב איננו מצריך חתכים וזמן החלמה ארוך וכואב, אלא מבוצע בטיפול זריז שבסיומו חוזרים המטופלים אל שגרת חייהם ללא הגבלות וכאבים.
  2. לאחר המסת השומן משתפרת תנועת הדם והחמצן אל אזור הטיפול מהלך אשר מחזיר לעור את האלסטיות שלו ואת המראה החטוב שמעלים צלוליט.

  נסו דיאטה של הרבלייף במקום טיפולים פולשניים >>>

  מכשירים ושיטות לביצוע טיפול זה:

  קיימות מספר שיטות ומכשירים לביצוע טיפול זה אבל אנו סיננו והשארנו עבורכם רק את שלושת הדרכים המקובלות, הבטוחות והפופולאריות ביותר כיום בתחום והם:

  • המסת השומן באמצעות גלי רדיו- בשיטה זו נעשה שימוש בגלי רדיוRF שמחממים את אזור הטיפול וממסים את השומן, שיטה זו גם משפרת את זרימת הדם ואספקת החמצן אל אזור הטיפול כך שהעור הופך לאלסטי יותר ובכך גם נמתח ומחטב את ההיקפים. רוצים לקרוא בצורה נרחבת יותר על שיטה זו? כנסו לעמוד המסת שומן בגלי רדיו וקראו!
  • המסת השומן בלייזר- שיטה זו מבצעת את המסת השומן באמצעות גלי אור שמתמקדים על אזור השומן וממיסים אותו בזכות האנרגיה שמופקת מהם, שיטה זו ידועה בעיקר בזכות הדיוק הרב שניתן להשיג בזכותה. לביצוע שיטה זו קיימים מספר מכשירים אשר לכל אחד מהם יתרונות שונים וייחודיים, רוצים לקרוא מידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו? כנסו לעמוד המסת שומן בלייזר וקראו!
  • המסת השומן באולטרסאונד- בשיטה זו נעשה שימוש בגלי הקול שמפיק המכשיר בכדי לפרק את תאי השומן באזור ולהמיס אותם, שיטה זו היא הפופולארית ביותר מבין השלושה ובכדי לדעת מידע רחב ומפורט יותר עליה כנסו לעמוד המסת שומן באולטרסאונד וקראו!

  כיצד לשמר את התוצאות של טיפול זה לאורך זמן ממושך?

  ובכן אמנם הטיפול איננו מצריך כל דיאטה או פעילות גופנית בכדי להסיר את מצבורי השומן העודפים מגופכם אך בכדי לשמר את התוצאה לאורך זמן ולמנוע את חזרתם של מצבורי שומן לאזורים אחרים בגוף מומלץ בחום לשלב תזונה נכונה ומאוזנת ואף פעילות גופנית במידה וזה אפשרי, בכל אופן יש להיוועץ בדיאטנית מוסמכת שתעזור לכם בכך.

  למי מתאימים טיפול במכשירים אלו?

  ובכן הטיפול בכל אחד ממכשירים אלו מתאים בדרך כלל לאנשים בעלי מבנה גוף פרופורציונלי אשר סובלים מהצטברויות שומן קטנות באזורים שונים בגוף ואינם מצליחים להסיר זאת בצורה טבעית כגון: פעילות גופנית ותזונה נכונה, בכל אופן הטיפול איננו מתאים לאנישם בעלי משקל כללי עודף, עבור אותם אנשים הטיפול לא יהיה יעיל ולא ישפיע כלל על חזותם החיצונית.

  באילו אזורים ניתן לטפל באמצעות כל אחד ממכשירים אלו?

  ובכן בעקרון טיפול זה מאפשר גישה כמעט לכל נקודה בה הצטברו שומנים כגון: הידיים האחוריות (נפוץ בעיקר אצל נשים ), היריכיים, המותניים, הישבן, הקרסוליים, הבטן (נפוץ בעיקר אצל גברים) והסנטר, רוצים לדעת אם ניתן לטפל גם באזור הצטברות השומנים שאצלכם בגוף? רוצים לקבל הצעת מחיר טובה ואטרקטיבית באזור מגוריכם לטיפול באחד מהמכשירים? רוצים לקבוע פגישת ייעוץ? מלאו פרטיכם כאן בעמוד ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי.

  מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר לכל טיפול המסת שומן שתבחרו!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט