חפש באתר
שתלי סיליקון
 

שתלי סיליקון

שתלי סיליקון משמשים כאביזר החשוב ביותר בעת ניתוח הגדלת חזה כאשר תפקידם הוא להיכנס אל תוך ה”כיס” שיוצר המנתח מאחורי השד ולהעניק לו נפח. התוצאה הסופית ועמידותו של ניתוח הגדלת חזה יהיו תלויים ברובם על איכות השתלים כששתלים איכותיים יבטיחו מראה יפה יותר, מגע נעים יותר ועמידות לאורך שנים.

בעמוד שתלי סיליקון נביא בפניכן מידע רב אודות תחום זה כגון: מהם בכלל שתלי סיליקון, מהם הארגונים שאישורם הוא האיכותי ביותר, מה משמעותו של סמיכות הג’ל ועוד..

שתלי סיליקון מהם בכלל?

שתלי סיליקון הם האביזר המשמעותי ביותר בכל ניתוח הגדלת חזה, באמצעותם למעשה החזה גודל ומתעצב, את שתלים אלו מכניס המנתח אל מאחורי השד באמצעות “כיס” קטן אשר הוא יוצר באמצעות סכין מנתחים (את אותו כיס אפשר למקם בכמה אזורים והאזור בו הוא ימוקם אצלכם יהיה בעיקר נתון להחלטתו המקצועית של הרופא).

שתלי הסיליקון הפכו למוצר לוהט ומבוקש בשני העשורים האחרונים וכמו כל דבר אשר לו ביקוש כה רב גם ההיצע גדל בחלוף השנים וחברות רבות בכל רחבי העולם הקימו מפעלים אשר יוצרים שתלים בשלל סוגים וצורות כגון: שתלים עם מי מלח, שתלים אנטומיים, שתלי סיליקון רגילים ועוד..

אך במשך השנים התגלו בעיות רבות בשתלים לא איכותיים אשר יוצרו לרוב על ידי חברות זולות ובתנאים לא נכונים, חלק מהתופעות המשויכות לכך הם: דליפות מהשתלים, זיהומים כתוצאה מהליך ייצור לא סטרילי, זיהומים ודחייה של השתלים כתוצאה מחומרי ייצור ירודים ועוד..

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  שתלי סיליקון איכותיים מהם?

  לאחר שמיקרים רבים אודות דליפות, זיהומים ודחייה של שתלים בגוף דווחו בכל העולם רף הסטנדרטים של הייצור עלה וארגונים כמו ה-FDA אמריקאי וה- CE האירופאי הציבו חוקים מחמירים ובלתי מתפשרים לגבי הסטנדרטים אותם הם דורשים מכל חברת ייצור שתלים אשר רוצה את אישורם, כך שכאשר אתם רוכשים שתלים עם תו תקן של אחד משני הארגונים הללו דעו כי רכשתם שתלים איכותיים אשר הסבירות כי ידלפו או יגרמו לזיהום כזה או אחר תהיה נמוכה ככל האפשר.

  מהו שתל אנטומי?

  שתלים אנטומיים הם שתלים אשר צורתם דומה לצורתו של אגס (בניגוד לשתלים רגילים אשר צורתם היא עגולה) אשר מדמה מראה טבעי של חזה ולכן הפך לפופולארי מאד, מחירו של שתל אנטומי גבוה מזה של שתל סיליקון בצורה משמעותית.

  מהי המשמעות של סמיכות הג’ל בשתל?

  סמיכות הג’ל מייצגת את צפיפותו של חומר הג’ל שנמצא בתוך השתל כאשר מן הסתם קיימים הבדלים בין אחוז לאחוז, ככל שאחוזי הסמיכות של הג’ל בשתל תהיה גבוה יותר כך מראהו יהיה זקוף יותר והמגע יהיה פחות עדין, אך היתרון הגדול ביותר של סמיכות גבוה הוא סיכוי נמוך יותר לדליפה.

  מלאי פרטים וקבלי מספר הצעות מחיר עבור ניתוח הגדלת חזה!
  מלאי פרטיך וקבלי הצעת מחיר להגדלת חזה מהטובים שבתחום!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט