חפש באתר
נפלאות הסיליקון
 

נפלאות הסיליקון

סיליקון בחזה לא מיועד אך ורק להגדלת חזה, נכון שזוהי מטרתו העיקרית וגם הנפוצה ביותר אך קיימות נשים רבות אשר עוברות השתלת סיליקון על מנת לעצב את החזה או בכדי ליצור סימטריה שחסרה בין שדיהן, במאמר זה נדון על הטיפולים השונים שניתן לבצע בזכות שתלי הסיליקון ונסקור את היתרונות והחסרונות שעומדים בכל טיפול מול האלטרנטיבה החילופית של הזרקת חומר מילוי אל החזה.

מהם הטיפולים שנעזרים בשתל סיליקון לחזה?

ובכן כמו שכבר ציינו באמצעות שתלי הסיליקון ניתן לבצע כמה טיפולי חזה שונים במטרתם, את טיפולים אלו נביא בפניכן מיד:

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  • הגדלת חזה- ובכן זוהי כמובן המטרה העיקרית והנפוצה ביותר להשתלת סיליקון בחזה, באמצעות כך ניתן להגדיל את החזה כמעט לאיזה מידה שתרצו (למרות שמומלץ ואף רצוי להתחשב בהמלצותיו של הרופא המנתח בכדי לא לסכן את הבריאות עם חזה שיהיה גדול מידי למבנה הפיזי שלכן) את שתל הסיליקון יחדיר הרופא המנתח דרך חתך שיבוצע קודם לכן (החתך עצמו יכול להיות ממוקם בכמה מקומות אך לרוב יהיה מתחת לשד עצמו) ומקם אותו כך שיגדיל ויעצב את השד בצורה זהה לתכנון הראשוני וביחס לשד השני. לניתוח הגדלת חזה יש מספר יתרונות על הגדלת חזה בהזרקה והם: יכולת להגדיל את החזה ביותר משתי מידות (המגבלה של הזרקת חומר המילוי), עמידות לאורך שנים ארוכות בניגוד לעמידותו הנמוכה של חומר המילוי.
  • תיקון אסימטריה- קיימות נשים רבות אשר באופן טבעי השדיים שלהן לא סימטריות, באמצעות החדרת שתלי סיליקון בגדלים שונים ניתן להחזיר את הסימטריה אל החזה ולתקן את המראה הלא אסתטי שיוצר מצב זה. היתרונות של תיקון אסימטריה באמצעות שתל סיליקון על פני הגדלת חזה בהזרקה הם בעמידות הטיפול לאורך שנים וביכולת לטפל באסימטריה אשר גדול משתי מידות הבדל בין שד אחד לשני, מלבד כך יכולת הדיוק של חומר המילוי תהיה גבוה וטובה יותר מזה של שתלי הסיליקון.
  • השלמה לניתוח הרמת חזה ועיצובו- לאחר ניתוח הרמת חזה פעמים רבות מחדירים אל מתחת לשד שתל סיליקון אשר אמור לסייע בעיצוב מראהו של השד לאחר ההחלמה מהניתוח, מלבד זאת קיימות נשים רבות בכל העולם אשר מבצעות השתלת סיליקון לחזה רק בכדי לעצב את המראה שלו ולא מתוך רצון להגדילו, זאת כיוון והמראה האסתטי של החזה שלהן לא משביע את רצונן ושינויים כגון מראה אגסי וזקוף זה מה שהן שואפות.
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר להגדלת חזה!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר להגדלת חזה!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט