חפש באתר
הרמת חזה
 

הרמת חזה

הרמת חזה הוא הליך כירורגי אשר מטרתו היא הרמה ועיצוב של שדיים שצנחו מסיבות כאלו ואחרות, במאמר זה נציג בפניכן מידע רב על נושא זה כגון: למי מתאים ניתוח הרמת חזה, מה קורה במהלך הניתוח, החלמה מניתוח שכזה, סיכונים וסיבוכים העלולים להתרחש ואיך למנוע את צניחת השדיים שוב.

מהו ניתוח הרמת חזה?

ובכן בניתוח הרמת חזה ידאג המנתח להרים ולעצב מחדש את החזה על ידי חיתוך והסרה של עור עודף באזור, הרמה של הפטמה למרכז החזה (גם בכדי להציג מראה טבעי ויפה) ולעיתים גם הקטנה של העטרה (העור הכהה שמסביב לפטמה) בכדי להתאים את גודלה אל צורתו החדשה של החזה.

עוד לפני הניתוח יתכנן ויעריך המנתח כיצד וכמה עור לחתוך מאזור החזה, כמה מילימטרים צריך להרים את הפטמה כלפי מעלה והאם להקטין את היקף העטרה, תכנון לקוי יכול לגרום לתוצאות לא אסתטיות ופגיעה בסימטריות החזה, לכן הקפידו לבחור את המנתח הטוב ביותר תחום.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  למי מתאים ניתוח זה?

  בראש ובראשונה ניתוח זה מתאים לנשים ששדיהן צנחו מטה כתוצאה של משקל כבד הנובע מגודלם של השדיים, לנשים אלו מומלץ בחום לשלב גם ניתוח הקטנת חזה לפני או אחרי ניתוח ההרמה וזאת מכיוון שהסיבה לצניחת השדיים מלכתחילה היא הגודל ובעזרת שילוב שני הניתוחים תוכלו גם לתקן ולעצב את החזה וגם לתת פתרון לבעיה שגרמה לכך!

  ניתוח הרמת חזה מתאים גם לנשים ששדיהן צנחו לאחר לידה, בעקבות הגיל, בעקבות הנקה, שינוי משקל קיצוני, תורשה וכ”ו..

  סיכונים וסיבוכים נפוצים של ניתוח הרמת חזה

  • זיהום-זיהום הוא סיכון שכרוך בכל ניתוח, כיום סיכון זה הופחת בצורה משמעותית וגם אם הוא קורה, לרוב הרופאים מצליחים להעלים אותו בעזרת טיפול תרופתי.
  • צלקת- בניתוח זה יש סיכוי סביר כי תישאר צלקת כלשהי, גודלה ואת התבלטותה יקבעו איכות הניתוח והטיפול לאחר וגם נתוניה הפיזיים של המנותחת.
  • אסימטריה- לאחר ניתוח הרמת חזה יכולה להופיע אסימטריה שבדרך כלל תעיד על תכנון לקוי של המנתח.

  החלמה לאחר ניתוח הרמת חזה

  תהליך ההחלמה כולל לרוב לא פחות משבוע ימי מחלה בהם תשתדלו לנוח כמה שיותר, את התחבושות ניתן להסיר כיום יומיים לאחר הניתוח ואז גם להתקלח (להתייעץ עם הרופא המנתח קודם).

  גירודים ואדמומיות על החתכים הם אופייניים לאחר הניתוח ועלולים להימשך לאורך חודש שלם! כמו כן יש להימנע בשבועות הראשונים מ- פעילות ספורטיבית, פעילות מינית, הרמה של דברים כבדים, הרמת ידיים מעל הכתפיים ופעולות שגורמות למאמץ.

  על כל תופעה חריגה או הרגשה כללית לא טובה, פנו מיד לרופא המנתח בכדי לקבל טיפול!

  מלאי פרטיך וקבלי הצעת מחיר לניתוח הרמת חזה מהטובים שבתחום!
  מלאי פרטיך וקבלי הצעת מחיר לניתוח הרמת חזה מהטובים שבתחום!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט