חפש באתר
ניתוח הקטנת חזה לגברים
 

ניתוח הקטנת חזה לגברים

ניתוח הקטנת חזה לגברים הוא הליך המיועד עבור גברים להם יש חזה אשר דומה מאד בצורתו ובגודלו לשד נשי, תופעה זו מוכרת אצל גברים רבים ברחבי העולם כאשר לה 3 דרגות חומרה, קלה, בינונית וקשה.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות ניתוח הקטנת חזה לגברים כגון: מהו בכלל ניתוח זה וכיצד ניתן בזכותו להעלים את המראה הנשי של החזה, מהם דרגות החומרה של השד הנשי ועוד…

מהו בכלל ניתוח הקטנת חזה לגברים?

ובכן לפני שנסביר לכם מהו בכלל ניתוח הקטנת חזה לגברים נקדים ונספר על דרגות החומרה של תופעת השד הגברי וזאת מכיוון כי אופן הניתוח יתבצע בהתאם לדרגת החומרה.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  דרגות החומרה של שד גברי:

  •  הדרגה הראשונה מאופיינת כאשר הפטמות בולטות כלפי חוץ, זהו מראה מאד נפוץ אצל גברים רבים וכאמור נחשב לקל מבין כל הדרגות.
  •  הדרגה השנייה מאובחנת כשדיים בולטים כלפי חוץ המדמים כבר מראה של שד נשי קטן.
  •  הדרגה השלישית והקשה מכולם היא מראה של חזה בולט נפול כלפי מטה, זוהי בעיה המלווה גם בבעיית השמנה חריפה של המטופל.

  כיצד מתבצע הניתוח? ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן, ניתוח זה משנה את אופן ביצועו על פי דרגת החומרה של התופעה ואלו הן האפשרויות:

  • בניתוח הראשון של הדרגה הקלה ביותר יבצע המנתח חתך לצד הפטמות ודרכן ימשוך החוצה שומן ורקמות עור שיוצרות את הבליטה, לרוב לאחר ניתוח זה ישוחרר המטופל הביתה לאחר התאוששות קצרה.
  • בניתוח הקטנת חזה לגברים מהדרגה השנייה יבצע המנתח את אותה אופרציה מהניתוח הראשון כאשר בנוסף הוא גם יבצע שאיבת שומן מתחת לחזה, לאחר ניתוח זה סביר להניח כי תישארו להשגחה של לילה אחד לפחות במתקן האשפוז כאשר צוות רפואי דואג לכם.
  • בניתוח עבור הדרגה החמורה ביותר של תופעה זו, יבצע המנתח את שתי האופרציות הקודמות כאשר בנוסף יסיר גם את רקמות העור המיותרות מהחזה, בהליך זה בדומה לניתוח הקטנת חזה לנשים יישארו צלקות וגודלן יקבע על פי רמתו וניסיונו של הרופא המנתח.

  לפגישת ייעוץ עם אחד המומחים שלנו בתחום, או עבור קבלת הצעת מחיר משתלמת, מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם במהרה!

   

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור ניתוח הקטנת חזה!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור ניתוח הקטנת חזה!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט