חפש באתר
הקטנת חזה
 

הקטנת חזה

הקטנת חזה הינו הליך כירורגי אשר מתאים בעיקר לנשים הרוצות להקטין ולעצב את החזה שלהן בעקבות גודל לא פרופורציונלי שגורר השלכות כגון חזה נפול, כאבי גב וכ”ו..

בעמוד זה נביא בפניכן את כל המידע אודות ניתוח הקטנת החזה כגון: מהו בכלל וכיצד הוא מתבצע, סיכונים לאחר ניתוח זה, החלמה ועוד…

ניתוח הקטנת חזה מהו?

ובכן כמו שכבר מרמז השם של ניתוח זה מטרתו היא להקטין את נפח החזה ולעצבו, הניתוח מתאים בעיקר לנשים בעלות חזה גדול ולא פרופורציונלי אשר חפצות בשינוי אסתטי וגם להעלים תופעות לוואי כמו כאבי גב, הזעה בכפלים שנוצרים מתחת לחזה וצניחת חזה.

כמו כן ניתוח זה מומלץ בחום על ידי רוב הרופאים כצעד מקדים לניתוח הרמת חזה בכדי למנוע את צניחת השדיים שוב על ידי המשקל העודף גם לאחר ההליך הכירורגי, ביצוע ניתוח הקטנת חזה מפחית את המשקל ועוזר להקטין בצורה משמעותית את הסיכויים לצניחתם שוב.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  סיכונים לאחר ניתוח הקטנת חזה

  ניתוח הקטנת חזה בדומה לכל הליך כירורגי אחר אשר כולל בו חתכים, הרדמה והסרה של רקמות טומן בחובו מספר סיכונים וסיבוכים העלולים לצוץ בזמן הניתוח או בתהליך ההחלמה, הסיכונים והסיבוכים הנפוצים ביותר של ניתוח זה הם:

  •  פגיעה ביכולת ההנקה- הליך ניתוח הקטנת החזה מתבצע ברובו באזור הפטמות ובעקבות כך נפגעות בלוטות וצינוריות החלב שנמצאות באזור, מצב זה עלול להוביל לירידה חדה ביכולותיו של השד לספק חלב בהמשך החיים.
  •  חוסר סימטריה בין השדיים- כמו לאחר ניתוח הגדלת חזה גם לאחר ניתוח זה קיימת הסכנה כי תהיה סטייה בין שד אחד לשני ובכך ייווצר פגם אסתטי שניתן אמנם לתקן אך מצריך ניתוח נוסף.
  •  זיהומים- זיהומים עלולים להופיע אחר כל הליך כירורגי כזה או אחר ובכדי למנוע אותם מומלץ בחום לשמור על היגיינה גבוה מאד של אזור הניתוח, הידיים ובכלל של הגוף. כמו כן לרוב ירשום לכן הרופא המנתח מרשם לנטילת אנטיביוטיקה בניסיון למנוע את הופעת הזיהומים.
  •  צלקות- לאחר ניתוח ספציפי זה לרוב יישארו צלקות כלשהן כאשר ככל שהמנתח יהיה מנוסה וטוב יותר הצלקת תהיה קטנה ומוסתרת טוב יותר בין כפל השד לבין הפטמה.
  • סיכונים הכרוכים בהרדמה- השימוש בהרדמה מלאה בסוג כזה של ניתוחים פלסטיים הוא נפוץ ופופולארי ועל אף שהמנתח ידאג לשלוח את המטופלת למספר בדיקות מקדימות שאמורות לאבחן בעיות רפואיות שעלולות להגדיל את הסיכון לסיבוכים בהרדמה מלאה ובכך למנוע את קיומה, לעיתים נדירות סיבוכים קורים על אף שהבדיקות הראו רמת סיכון נמוכה.

  רוצה לקבל ייעוץ או הצעת מחיר מטובי המנתחים בארץ? מלאי את פרטיך כאן באחת התיבות וקבלי מאתנו שירות מהיר ואדיב.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משלתמת עבור ניתוח הקטנת חזה!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משלתמת עבור ניתוח הקטנת חזה!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט