חפש באתר
הגדלת חזה סיכונים
 

הגדלת חזה סיכונים

כמו בכל ניתוח כירורגי בו מעורבים סכין מנתחים, הרדמה, עצם זר שמוחדר לגוף (שתלי הסיליקון) ומקצועיותו של רופא, יש סיכונים וסיכויים לסיבוכים, אך ככל שהשנים חולפות אנו עדים לכמות פחותה יותר של סיבוכים בניתוחים פלסטיים וזאת מכיוון שהטכנולוגיה המתקדמת מעמידה בידי הרופאים כלים טובים יותר לסכל את תופעות לוואי אלו! במאמר זה נסקור את תופעות הלוואי, הסיכונים והסיבוכים שקיימים בזמן ולאחר ניתוח הגדלת חזה.

סיכונים וסיבוכים נפוצים בניתוח הגדלת חזה:

  • קרעים של שתלי הסיליקון-בעבר תקלה זו הייתה נחשבת לסכנה עם סיכוי גבוהה שתתרחש! השתלים שבהם השתמשו בעבר היו מיוצרים בצורה לא איכותית ומחומרים זולים ולכן היו נגרמות לא מעט תקלות בהן שתלים נקרעו וג’ל הסיליקון שבהם פלש אל תוך רקמות הגוף. כיום למדו רוב יצרניות השתלים בעולם מלקחי העבר והליך היצור כולל חומרים איכותיים ועמידה בתקנים, מה שגרם לירידה משמעותית מאד באחוז השתלים שנקרעים בשנים האחרונות. למידע מעמיק ומלא על תחום זה תוכלו לקרוא בעמוד שתלי סיליקון.
  • זיהומים- מאז ומעולם חתכים ופציעות היוו סכנה ממשית לזיהומים ובניתוח הספציפי יש סכנה כפולה כאשר מעבר לחתכים עצמם ישנו גם סיכוי כי הגוף ידחה את השתלים ויפתח בעקבות כך זיהום מקומי שיאלץ במקרים מסוימים מהמנתח להסיר את השתל ממקומו. גם בסיכון זה יש ירידה משמעותית במהלך השנים האחרונות ובמקרים המעטים שבכל זאת מתרחשים, מצליחים לרוב הרופאים להתגבר על הזיהום בעזרת טיפול תרופתי, את הזיהומים נוכל לזהות בדרך כלל כאשר יופיעו לנו הסימנים הבאים: חום, כאב ואדמומיות במקום הזיהום, גירוד, הפרשות היוצאות ממקום התפר. בכל תסמין כזה או אחר פנו מיד אל הרופא המנתח בכדי לקבל טיפול.
  • הרדמה- בכל הרדמה מלאה ישנו סיכון נמוך של סיבוך בריאותי ואפילו מוות, סיכונים אלו הולכים ומצטמצמים ככל שעוברות השנים אך לעולם אין 100% והסיכון קטן ככל שיהיה תמיד קיים.
  • שד שמתקשה- תופעה מאד נפוצה שאמנם לא מסוכנת מבחינה רפואית אך גורמת לשד להיות קשה ולא נעים למגע, את תופעה זו ניתן למנוע על ידי עיסוי עמוק שימנע בצקות, מידע נוסף על העיסוי תוכלו לקרוא בעמוד הגדלת חזה החלמה!
  • איבוד התחושה באזור הפטמה- תופעה ידועה מאד לאחר ניתוח הגדלת חזה היא אבוד התחושה באזור הפטמה, לרוב תופעה זו נמשכת זמן מה ולאחר מכן היא חולפת והתחושה הרגילה חוזרת לאזור הפטמה, אך במקרים מסוימים ישנו סיכון כי איבוד התחושה תהיה לעד.

בכל אחת מהתופעות שמופיעות מעלה או בכל מקרה אחר בו אתם מרגישים כי התופעה איננה נורמאלית, פנו מיד לרופא המנתח בכדי לקבל טיפול!

מלאי פרטיך וקבלי מספר הצעות מחיר עבור ניתוח להגדלת החזה!
מלאי פרטיך וקבלי הצעת מחיר להגדלת חזה מהטובים ביותר!
קטגוריות משנה
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט