חפש באתר
כיצד להוזיל את מחיר ניתוח הגדלת החזה
 

כיצד להוזיל את מחיר ניתוח הגדלת החזה

ניתוח הגדלת חזה הוא אחד הניתוחים הפלסטיים המבוקשים והפופולאריים ביותר בקרב נשים, מידי שנה עוברות עשרות אלפי נשים את הניתוח במטרה לשנות את חזותן, לחזק את נשיותן ולשפר את הביטחון העצמי שלהן, אך מחיריהם של ניתוחי הגדלת החזה אינם זולים ובכדי להתהדר בחזה גדול ושופע יותר תאלצו להיפרד מכמה עשרות אלפי שקלים, רוצות לדעת כיצד ניתן להפחית את סכום זה?

בעמוד זה נביא בפניכם מספר טיפים כיצד ניתן לצמצם את מחיר עלותו של ניתוח הגדלת החזה, כמו כן תוכלו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד על ידי השארת פרטיכן כאן בעמוד.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מחיר עלותו של ניתוח הגדלת חזה מורכב מ…

  בכדי להבין טוב יותר כיצד ניתן לצמצם את עלותו של ניתוח הגדלת החזה יש לדעת קודם כל ממה מורכב בכלל מחיר הניתוח, את מידע זה נביא בפניכם מיד עם טיפ קטן למטה לגבי צמצום המחיר באמצעותו.

  • עלות שתלי הסיליקון- שתלי הסיליקון הם מרכיב חשוב מאד במחיר הגדלת החזה והם עלולים להקפיץ בצורה משמעותית את המחיר במידה ותבחרו בשתלים איכותיים במיוחד (עלות של שתלים אנטומיים מסוימים יכולה להגיע לכדי 9,000 ₪ ), קיימים הרבה שתלים אשר יעמדו בתקני ה-FDA ומחיריהם לאו דווקא יהיו בשחקים, התייעצו עם הרופא המנתח שלכם וקבלו את המלצותיו בתחום.
  • עלות חדר הניתוח ומתקן האשפוז- בימים אלו ניתוחים פלסטיים הפכו פופולאריים מאד והביקוש שלהם לא פוסק לרגע אלא בדיוק ההפך הוא מתגבר וגדל משנה לשנה, מצב זה גרם לחברות רבות לפתוח מתקני אשפוז וחדרי ניתוח פרטיים בכל רחבי הארץ ככה שנוצרה תחרות בריאה אשר משחקת לידיים של הצרכן מכיוון שכל חברה רוצה למשוך אליה קהל רב ככל הניתן ובעקבות כך מציעה הורדת מחירים ומבצעים חסרי תקדים, בצעו מחקר שוק מעמיק ומצאו את המחירים הטובים ביותר. כמו כן אתן יכולות להתפשר על הנוחות ולעבור את הניתוח בבית חולים ציבורי במחירים נמוכים יותר.
  • הרופא המנתח- הרופא המנתח הוא המרכיב המשפיע ביותר על מחירו הסופי של ניתוח הגדלת חזה, מנתח בעל שם ובעל וותק של שנים בתחום ייקח סביר להניח שכר כפול או משולש מרופא מנתח צעיר, חסר ניסיון וותק בתחום, אך שימו לב!!! בחירה ברופא מנתח רק בזכות מחיר נמוך עלולה להוות סכנה בריאותית קשה ואתן גם מסתכנות כי התוצאה הסופית של הגדלת החזה עלולה להיות לא כמתוכנן ואפילו לא סימטרית, לכן מומלץ בחום לקבל החלטה על בסיס מקצועי ולא רק על פי מחיר.
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לניתוח הגדלת חזה!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לניתוח הגדלת חזה!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט