חפש באתר
הגדלת חזה מחירים
 

הגדלת חזה מחירים

מחירו של ניתוח הגדלת חזה הינו משתנה בין מטופלת למטופלת בהתאם לנתוניה הפיזיים, גודל ואיכות השתלים, הרופא המנתח ועוד.. במדריך זה נביא בפניכן את כל הגורמים שמרכיבים את מחיר הניתוח, נסביר איפה ניתן וכדאי לחסוך ואיפה לא וגם נביא טווח מחירים משוער לכל גורם וגורם.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  הגורמים שמהם מורכב המחיר הסופי של ניתוח הגדלת חזה:

  • הרופא המנתח- מנתחים פלסטיים הם בעלי מקצוע לכל דבר וכמו בכל תחום אחר בעולם כאשר מזמינים בעל מקצוע מקצועי, מומחה ובעל ניסיון רב, המחיר עבור עבודתו יהיה גבוה יותר. גורם זה הוא המרכיב המשפיע ביותר על מחירו הסופי של הניתוח כאשר מנתח מומחה, בעל ניסיון רב ושם דבר בתחום יגבה לפעמים מחיר כפול ואפילו משולש מזה של מנתח עם פחות ניסיון ושם, אך דווקא בפרמטר זה בו אתם יכולות לחסוך המון כסף אנו מפצירים בכן לשקול את העניין בכובד ראש מכיוון כשאתן משלמות למנתח בעל ניסיון רב בתחום, אתן למעשה מקטינות את הסיכויים לסיבוכים ומגדילות את הסיכוי לתוצאות טובות ו אסתטיות יותר.
  • מתקן האשפוז וחדר הניתוח- בימים אלו תחום טיפולי האסתטיקה והניתוחים הפלסטיים הפך ללהיט שכבש את העולם וגם את המדינה ובעקבות כך קיים ביקוש אדיר, בכדי לענות לביקוש זה קמו בשנים האחרונות מתקנים רפואיים רבים אשר מציעים חדרי ניתוח משוכללים, צוותים רפואיים מקצועיים וכמובן חדרי אשפוז מרווחים ומפנקים. בין מתקן רפואי אחד לשני תמצאו הבדל מחירים שלעיתים יהיה גבוה בצורה משמעותית וכדאי לבצע סקר מקיף וקפדני (תוכלו למלא את פרטיכן באחת התיבות שנמצאות כאן בעמוד ואנו נחזור אליכם עם מספר הצעות מחיר). מחירי האשפוז ללילה אחד בבתי החולים הפרטיים נעים בין 500-2000 ₪. כמו כן המחיר יהיה זול יותר בצורה משמעותית כאשר תבצעו את הניתוח בבית חולים ציבורי.
  • איכות השתלים- איכות השתלים היא ללא ספק מרכיב חשוב במחירו הסופי של הניתוח כאשר שתלים בעלי אישור של ארגון ה- FDA האמריקאי יהיו מן הסתם יקרים יותר בצורה משמעותית אך גם איכותיים יותר ובטוחים יותר משאר השתלים הקיימים. כמו כן גם תוכלו לבחור בין שתלים רגילים לאלו האנטומיים אשר יכולים להגיע עד לכ8,000 ₪.
  • נתונים פיזיים- הנתונים הפיזיים של כל מטופלת ומטופלת יהיו שונים ולכן העבודה שהמנתח יאלץ לבצע על כל אחת תהיה שונה בזמן ובקושי, מן הסתם ככל שהעבודה תהיה מסובכת וארוכה יותר כך המחיר יעלה גם בעקבות מחיר חדר הניתוח שמושכר על פי שעה וגם שכר המנתח שנגבה באופן דומה.

  טווח המחירים של ניתוחי הגדלת חזה יכול לנוע בין 13,000-27,000 ולעיתים אף יותר.

  מלאי פרטיך כאן בתיבה וקבלי מספר הצעות מחיר עבור ניתוח הגדלת חזה!
  מלאי פרטיך וקבלי הצעת מחיר אטרקטיבית לניתוח הגדלת חזה!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט