חפש באתר
הגדלת חזה בהזרקה
 

הגדלת חזה בהזרקה

הגדלת חזה בהזרקת מקרוליין היא שיטה בה ניתן להגדיל את נפח החזה בעזרת חומר מילוי וללא כל צורך בניתוח, שיטה זו יכולה להתאים גם לגברים החפצים בעיצוב החזה וגם לנשים אשר רוצות להגדיל את השדיים שלהן עד שתי מידות מהגודל הנוכחי, במדריך זה נביא בפניכם את כל המידע אודות הגדלת חזה בעזרת זריקת מקרוליין כגון: מהי בכלל שיטה זו וכיצד היא עובדת, יתרונות, חסרונות ועוד..

מהי בכלל זריקת מקרוליין וכיצד היא פועלת?

ובכן חומר המקרוליין בו עושים שימוש למילוי נפח החזה הומצא על ידי חברת Q-Med השוודית והפך ללהיט בקרב נשים רבות בכל רחבי העולם אשר רוצות לבצע הגדלת חזה במידה אחת או שניים מהגודל הנוכחי שלהן ולא ממהרות לקפוץ על שולחן המנתחים ,בעזרת חומר המקרוליין שהוא בעצם סוג של ג’ל סמיך ונעים למגע הן יכולות לוותר על ההליך הכירורגי המפחיד להתהדר בחזה שופע בכל זאת.

חומר זה זכה לאישורו של ארגון ה-CE האירופאי כבר בשנת 2008 ומאז גם הספיק לזכות באישורו של משרד הבריאות שלנו.

כיצד מתבצע הליך זה?

ובכן את זריקת המקרוליין מזריקים אל מתחת לרקמות העור (לאחר מתן הרדמה מקומית) באזור אותו רוצים להגדיל בעזרת טכניקת הזרקה מיוחדת, הטיפול עצמו אורך כשעה ולאחר מכן המטופלת משוחררת לשגרת חייה ללא כל הגבלה או תהליך החלמה.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  יתרונותיה של זריקת מקרוליין  

  • יכולת דיוק מרבית- זריקת המקרוליין ידועה בעיקר בזכות יכולת הדיוק המרשימה שלה ונשים רבות הסובלות מאסימטריה מוצאות בזכותה פתרון מושלם לבעייתן.
  • אין כל צורך בהחלמה ארוכה- מיד עם סיום ההליך המטופלת משוחררת אל שגרת חייה וחוץ מכאב קל ומקומי אין כל תהליך החלמה בניגוד לניתוח הגדלת חזה.
  • אין כל צורך בהליך כירורגי- ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח בו עושה המנתח חתכים באזור החזה (לעיתים גם מפריד שרירים מעצם החזה) ומחדיר את השתלים אל מאחורי השדיים, פעולה זו כרוכה לרוב בהרדמה מלאה ובכאב לאורך זמן מה לאחר הניתוח. הגדלת חזה בהזרקה היא הליך פשוט וקל לעומת זאת, אין כל צורך בחתכים, אין כל צורך בהרדמה מלאה ואין כל צורך בשתלים המוחדרים אל מאחורי השד.
  • הליך מזורז עם תוצאות מהירות- הליך זה נמשך מקסימום שעה שכבר בסיומו תוכלו להבחין בתוצאותיו.
  • מגע נעים ורך- חומר הג’ל מקרוליין ידוע בזכות כך שהוא נעים למגע ורך ממש כמו מגע שדיים טבעי.

  חסרונות השיטה:

  • עמידותה- שיטה זו עמידה למשך שנתיים ובכדי להמשיך ולשמר את תוצאותיה עליכן יהיה לעבור טיפולי תחזוק אחת לשנה עד שנה וחצי, כמובן שכל טיפול שכזה יעלה סכום כסף לא מבוטל.
  • עלותה- מחירה של שיטה זו נחשב ליקר יחסית ובעקבות כך שבכל שנה עד שנה וחצי תאלצו לתחזק את התוצאות ולעבור שוב טיפול אז ניתן לומר בוודאות כי המחיר הוא חסרון בולט.
  מלאי פרטיך ונחזור אליך עם הצעת מחיר עבור הגדלת חזה בהזרקה!
  מלאי פרטיך ואנו נחזור אליך עם הצעת מחיר עבור הגדלת חזה בהזרקה!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט