חפש באתר
הגדלת חזה ללא ניתוח
 

הגדלת חזה ללא ניתוח

הגדלת חזה ללא ניתוח הוא הגשמת חלומן של נשים רבות בכל העולם, בעזרת טיפולים אלו יכולה כל אחת מכן להגדיל את מידת החזה שלה ללא כל צורך בניתוח פלסטי הכולל סכין מנתחים, הרדמה מלאה, החלמה ארוכה, כאבים וסיכונים רבים!

כיום קיימות שתי שיטות מובילות שבאמצעותן אפשר להגדיל את נפח החזה ללא כל ניתוח והן: הגדלת חזה בהזרקת מקרוליין והזרקת שומן מגופכן, כמו כן יש שיטה נוספת והיא נטילת הורמונים נשיים, אך אנו לא ממליצים עליה מסיבות בריאותיות ולכן גם לא נסקר אותה.

 שנייה לפני שנרחיב ונספר על שיטות אלו, אנו רוצים להתייחס ולהזהיר אתכן מתרופות סבתא שקריות כגון: משחות שונות שצריך למרוח על החזה פעמיים ביום, מיצים ותרכיזים שצריך לשתות, כדורים וכ”ו… שיטות אלו נועדו אך ורק לגזול את כספכן ואינן אפקטיביות כלל!

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  שיטות להגדלת חזה ללא ניתוח:

  • מקרוליין- מקרוליין הינה שיטה שוודית שהומצאה על ידי חברת Q-MED והיא כבר נמצאת בשוק זה למעלה מ-15 שנה. בשיטה זו למעשה מזריק הרופא המטפל חומר ג’לי (המקרוליין) באמצעות מחט מיוחדת אל מתחת לרקמות העור באזור החזה ובזכות כך מגדיל את נפח החזה!

  היתרונות שבשיטה זו הם:

  1. דיוק מרבי- באמצעות שיטה זו תגיעו לדיוק מרבי בתוצאות האסתטיות שלא תגיעו באמצעות שום שיטה אחרת!עד כדי כך שנשים רבות להן בעיית אסימטריה מופנות לטיפול זה בכדי להשיג תוצאה טובה יותר!
  2. חזרה מידית לשגרה- לאחר הטיפול, יכולה המטופלת לחזור לשגרת חייה ולהמשיך בסידורים ללא כל מגבלה או כאב!
  3. תחושה של השדיים לאחר הטיפול- תחושת השדיים לאחר הטיפול תהיה אכה ונעימה ממש כמו הרגשה של חזה אמיתי.
  4. הורדת הסיכונים שקיימים בניתוח- הסיכונים שקיימים בניתוח הם גדולים ומשמעותיים בהרבה מאלו הקיימים בשיטת הזרקת המקרוליין!

  החסרונות שבשיטה זו הם:

  1. לאחר שנתיים עד שלוש מתפוגג החומר בגוף והשדיים חוזרים לגודלם הקודם!
  2. מחיר הטיפול הינו יקר מאד!
  3. אין אפשרות להגדיל את החזה יותר ממידה עד מידה וחצי ולכן כל אחת שרוצה להכפיל את גודל החזה שלה תאלץ ללכת לשיטה הרגילה של ניתוח הגדלת חזה!
  • שומן עצמי- בשיטה זו לוקח המנתח שומן מחלק כלשהוא בגופכן ומזריק אותו אל תוך החזה, פעולה זו גורמת לשד להגדיל את נפחו! אך שיטה זו איננה נפוצה כמו הקודמת (מקרוליין) וזאת בגלל כמה סיבות שהן:
  1. חלק גדול מהשומן שמוזרק לשד מתמוסס אל תוך הגוף בצורה טבעית ולכן אין לדעת כמה טיפולים יצטרכו להיעשות עד לקבלת התוצאה המבוקשת!
  2. יש סיכוי כי לאחר תקופה בה תרזו יעלם גם חלק נכבד מההגדלה שעשיתן!
  3. רמת הדיוק פחותה לעומת המקרוליין וזאת מכיוון שבשד אחד יכול להיספג השומן אל תוך הגוף בצורה חזקה יותר מהשני!
  מלאי פרטיך וקבלי הצעת מחיר עבור הגדלת חזה ללא ניתוח
  מלאי פרטיך וקבלי הצעת מחיר להגדלה של החזה ללא ניתוח!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט