חפש באתר
הגדלת חזה החלמה
 

הגדלת חזה החלמה

תהליך ההחלמה לאחר ניתוח הגדלת חזה לרוב ניתן לחיזוי ובמידה ואין כל סיבוכים או סירוב של הגוף לקלוט את השתלים אנו יכולים לתאר בפניכן פחות או יותר מה מצפה לכן לאחר הניתוח. במאמר זה נסקור את התופעות והתסמינים הנפוצים ביותר בתהליך החלמה מניתוח הגדלת חזה.

עוצמות הכאב שלאחר ניתוח הגדלת חזה לפי פרקי זמן

כמובן שכל מטופלת תרגיש את עוצמות הכאב שלאחר הניתוח בצורה שונה וזאת מכיוון כי יש ניתוחים אשר מבוצעים מתחת לשריר ובהם עוצמות הכאב גדולות יותר בעקבות העובדה שהמנתח נאלץ להפריד את השריר מהחיבור הטבעי שלו לעצם, כמו כן לכל אישה כוח סבל שונה וגם תגובה אחרת של הגוף שלה אל מול פעולת הניתוח אך למרות כל זאת עדיין ניתן להגדיר את עוצמות הכאב על פי פרקי זמן.

את תהליך ההחלמה לאחר ניתוח הגדלת חזה ניתן לחלק לשלוש פרקי זמן, שלכל פרק מאופיינים עוצמות כאב בדרגות שונות.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  את פרקי זמן אלו אנו מציגים לפניכן כעת:

  • פרק זמן ראשון, יום הניתוח והיומיים שלאחריו-בפרק זמן זה בדרך כלל תחושו בכאב מתגבר בין יום ליום כשהשיא שלו מיועד להיות ביום השלישי! כאבים אלו הם מובנים מכיוון ולאחר הניתוח השפעת ההרדמה יורדת והגוף לאט לאט מתחיל לצאת מההלם שעבר כתוצאה מהניתוח והכאבים בשיאם.
  • פרק זמן שני, עד שבוע לאחר הניתוח- לאחר שלושת הימים הראשונים מתחיל להתעמעם הכאב והרגשת הקלה מתגברת בכל יום ויום שעובר, בימים אלו עדיין תרגישו כאבים חדים מאד כאשר תבצעו תנועות כלפי מעלה עם הידיים.
  • פרק זמן שלישי, עד חודש לאחר הניתוח- במהלך כל התקופה יהיה החזה רגיש למגע, לתנועות חדות ולטלטולים, כמו כן צפויה תחושה מוגברת באזור הפטמות, תופעה שכיחה זו יכולה להופיע גם בצורה הפוכה של חוסר תחושה כלל באזור הפטמות והיא בדרך כלל נעלמת בהדרגה בתקופה של עד חודש לאחר הניתוח.

  מספר טיפים להחלמה מהירה יותר ולהפחתת הכאב:

  • מסאז’ים עמוקים-כאשר תרגישו כי עוצמת הכאב מתחילה להתפוגג, מומלץ להתחיל בעיסויים עמוקים שמטרתם היא הזרמה טובה יותר של הדם באזור החזה. פעולה זו תקטין משמעותית את הסיכוי לבצקות שעלולות להופיע לאחר ניתוחים. את העיסויים הללו תעשו אך ורק לאחר הדרכה של רופא המנתח ובהסכמתו כי הגיע השלב הנכון לכך.
  • מקלחת לאחר הניתוח- בימים שלאחר הניתוח תרגישו צורך עז להתקלח ולשמור על סטריליות, אך שימו לב!! עליכן להתייעץ עם הרופא המנתח על כל פעולה שכזו, כי לעיתים לאחר הניתוח תאלצו ללבוש תחבושת לחץ שאותה אסור להוריד בשום פנים ואופן! במצב שכזה תוכלו לנגב מסביב לאזור עם מגבת לחה.
  • יש להימנע מ- שינה על הבטן, פעילות מינית, פעילות ספורטיבית, חבלות באזור, טלטולים ולחץ על האזור. יש להימנע מכל פעולות אלו לתקופה אותה יגדיר לכן הרופא וזאת בכדי למנוע פגיעה בתוצאות הסופיות של הניתוח.
  מלאי פרטיך וקבלי הצעת מחיר להגדלת חזה!
  מלאי פרטיך וקבלי מספר הצעות להגדלת חזה!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט