חפש באתר
הגדלת חזה
 

הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח פלסטי שנשים רבות מגדירות כ”נשק שובר שוויון” וזאת מכיוון כי בזכות ניתוח פלסטי זה רבות מהן יכולות לשנות את הנתונים הפיזיים שאיתם הן נולדו ולהרגיש טוב יותר עם נשיותן. כמו כן ישנם ניתוחי חזה שונים שמטרתם לשפר את חזות המראה של החזה גם לנשים שלהן בעיות אחרות כגון: חזה נפול, חזה גדול מידי, חזה לא סימטרי וכ”ו… בקטגוריה זו נסקור את כל ניתוחי החזה השונים שקיימים בשוק, נסביר על כל אחד מהם בצורה מפורטת וגם נחלק לא מעט עצות וטיפים.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  ניתוח הגדלת חזה מהו?

  ניתוח הגדלת חזה למעשה מאפשר לכל אישה להגדיל את נפח החזה שלה ולשפר את צורתו החיצונית על ידי שתלי סיליקון שנכנסים מתחת לשד דרך חתכים אותם מבצע המנתח. אצל כל אישה ואישה אופן הביצוע של הניתוח ישתנה בהתאם לנתוניה הפיזיים, גודל השתל ואופן עבודתו של המנתח שמבצע את ההליך.

  לפני כל ניתוח הגדלת חזה יבצע המנתח מדידות של היקף גודלו הנוכחי של החזה, מיקומה הנוכחי של הפטמה ויחשב על פי גודל השתל שבחרתן היכן לבצע את החתכים וכיצד למקם את הפטמה ביחס פרופורציונאלי לגודלו החדש של החזה בכדי שלאחר תהליך ההחלמה השדיים לא רק יגדיל את נפחם, אלא גם יראו באופן אסתטי, טבעי וסקסי.

  מנתח חזה איננו סתם מנתח, הוא גם פסל,מהנדס והמבצע לפועל! מנתח טוב הוא כזה שמעבר לניתוח נקי, בלי סיבוכים וסיכונים מיותרים, יבצע גם עבודת פיסול מושלמת בחזה שתהיה זהה לציפיות הלקוחה בטרם עת וזאת על ידי תכנון יסודי ומדויק של מיקום הפטמה ביחס לגודל המשוער, החדרה נכונה ונקייה של שתלי הסיליקון בחזה, ותפירה מקצועית ללא השארת סימני צלקת!

  שתלי סיליקון

  שתלי הסיליקון הם עולם בפני עצמו, רכישה של שתלים איכותיים ומומלצים על ידי ארגוני הבריאות המובלים בעולם כמו ה-FDA האמריקאי וה-CE האירופאי יפחיתו בצורה משמעותית את הסיכוי לדליפה ולסכנה בריאותית כלשהי וכל זאת בזכות חוקים מחמירים אותם כופים ארגונים אלו על חברות ייצור השתלים שרוצות את אישורם. לקריאה על מידע מפורט יותר בנושא שתלי סיליקון  לחצו על הקישור!

  מחירים של ניתוחי הגדלת חזה

  מחיריהם של ניתוחי הגדלת החזה משתנים מאישה לאישה, ממנתח למנתח ובין חדר אשפוז אחד למקבלו, למעשה אין ביכולתנו לומר לכן כמה עולה בדיוק ניתוח שכזה כי זה כמו שישאלו אתכן כמה עולה אוטו, אך ביכולתנו להסביר לכן מהם הפרמטרים שמהם מורכב המחיר של ניתוח הגדלה החזה ומהו טווח המחירים ההגיוני.

   בכדי לדעת יותר על נושא זה היכנסו עכשיו לעמוד הגדלת חזה מחירים וקראו!

  מהם הסיכונים בניתוח כזה?

  כמו בכל אופרציה כירורגית גם בניתוח זה קיימים סיכונים וסיבוכים אפשריים, אך ככל שהמדע והטכנולוגיה הרפואית צועדים קדימה, כך יורדים גם הסיכונים והסיכוי לסיבוכים. אך למרות הכול הם עדיין קיימים ומומלץ בחום לדעת לפני הניתוח באיזה סיכונים מדובר ובפני  מה אתן עומדות. בעמוד הגדלת חזה סיכונים וסיבוכים, נביא בפניכן את הסיכונים והסיבוכים הנפוצים ביותר שקיימים בניתוח הספציפי הזה.

  רוצה לקבוע פגישת ייעוץ או לקבל מספר הצעות מחיר? מלאי את פרטיך כאן
  מלאי פרטים וקבלי מספר הצעות מחיר עבור הגדלת חזה!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט