חפש באתר
קמטי חשיבה
 

קמטי חשיבה

קמטי חשיבה הם אותם קמטים המופיעים במרכז המצח, קמטים אלו הם תוצאה של כיווץ השרירים באזור הגבות ומעלה המצח, תנועה אשר לרוב משויכת לאדם מתאמץ או חושב ובעקבות כך הם גם נקראים קמטי חשיבה. קיימים לא מעט אנשים אשר קמטים אלו מופיעים אצלם כדרך קבע, הסיבה לכך לרוב היא שרירי הבעה מתוחים ותפוסים אשר יוצרים את המראה המקומט, אם גם אתם סובלים מתופעה אסתטית זו אל דאגה, בעזרת טיפול בוטוקס במצח תיפטרו מהמראה המקומט במהרה. במאמר זה נביא בפניכם את כל המידע אודות קמטי חשיבה אלו כגון: מהם בכלל קמטים אלו ולמה הם צצים, כיצד חומר הבוטוקס מעלים אותם ומהי האלטרנטיבה החילופית לטיפול הבוטוקס.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  מהם בכלל קמטי חשיבה?

  ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן מדובר על קמטים אשר מקורם בשרירי ההבעה של המצח ולכן נחשבים תחת קטגוריה של קמטי הבעה, למעשה קמטים אלו צצים על מצחו של כל אחד ואחד מאתנו מידי פעם כאשר חושבים, מתאמצים או מסתנוורים, פעולת כיווץ השרירים של המצח יוצרת כפלים בעור אשר נראים כמו קמטים, אצל חלק מהאנשים שרירים אלו לא מתפקדים בצורה נורמלית ויוצרים את מראה הכפלים באופן קבע, עבור אנשים אלו בדיוק מיועד טיפול ההזרקה של חומר הבוטוקס.

  מהו טיפול זה וכיצד הוא פועל?

  ובכן חומר הבוטוקס מכיל בתוכו רעלן חזק מאד שבמינונים קטנים גורם לשיתוק של כל רקמה איתה יבוא החומר במגע, את יכולת זו מנצלים בכדי לשתק את שרירי ההבעה התפוסים שגורמים לתופעה זו מלכתחילה ולאחר שהם עושים זאת השריר נרפה, הקמטים נעלמים והעור חוזר להיראות מתוח ויפה שוב. החיסרון של טיפול זה שהוא איננו מחזיק מעמד לתקופה ממושכת ויהיה צורך לשוב ולבצעו אחת למספר חודשים בכדי שהמראה החלק של העור ימשיך להתנוסס על המצח.

  מהו הטיפול האלטרנטיבי לטיפול בבוטוקס?

  ובכן דרך נוספת אך פחות אפקטיבית לטפל בקמטי הבעה במצח היא באמצעות חומרי מילוי המבוססים על חומצה היאלורונית, חומרים אלו מוחדרים אל מתחת לעור בדיוק איפה שהכפלים נמצאים וממלאים אותם עד כדי שהעור מגיע למצב חלק, שיטה זו פחות מומלצת לסוג כזה של כפלים ותהיה גם פחות יעילה ואסתטית מאשר אפקט הטיפול באמצעות בוטוקס וגם לטיפול זה קיים חיסרון זהה אשר מתבטא בהשפעה קצרה של מספר חודשים.

  רוצים להעלים קמטי הבעה במצח? רוצים להתעניין על מחיר טיפול בוטוקס בכל אזור בגוף? רוצים להיפגש עם רופא מומחה לייעוץ והכוונה? מלאו את פרטיכם כאן בתיבה הנמצאת מתחת לכיתוב זה ונציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם האפשרי!

  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול בקמטי הבעה עם בוטוקס!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול בקמטי הבעה עם בוטוקס!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט