חפש באתר
מהי מטרת ההזרקה של בוטוקס למצח?
 

מהי מטרת ההזרקה של בוטוקס למצח?

לחומר הבוטוקס קיימים שימושים רבים, ניתן להשתמש בו בכדי להעלים קמטי הבעה שונים, ניתן לטפל באמצעותו בבלוטות זיעה הפועלות באופן מוגבר, ניתן לטפל באמצעותו במיגרנות ועוד… אך כאשר מתמקדים על אזור המצח לרוב יהיה מדובר בטיפול שמטרתו היא העלמת קמטים במצח.

מהו בדיוק טיפול זה וכיצד הוא מתבצע?

ובכן טיפול זה כאמור מיועד לטפל בקמטי הבעה אשר מופיעים על המצח, קמטים אלו הם אינם קמטי זקנה אשר קורים כתוצאה של תהליך ההזדקנות אלא בעקבות שרירי הבעה מתוחים אשר יוצרים על גבי העור מראה של קמטים, לרוב קמטי ההבעה במצח יהיו ממוקמים במרכז ממש ברווח שנמצא בין העיניים למעלה ונחשבים גם כקמטי חשיבה מכיוון.

את קמטים אלו כאמור מעלימים באמצעות הזרקת בוטוקס במצח אשר יגרום לשרירים המתוחים שיוצרים את קמטים אלו מלכתחילה להיות רפויים ובכך לגרום לעור לחזור למראהו החלק.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  מהו בכלל חומר הבוטוקס וכיצד הוא משתק ומרפה את השרירים הבעייתיים?- ובכן חומר הבוטוקס מכיל בתוכו רעלן חזק מאד אשר במינון נמוך יגרום לשיתוק של כל עצב, שריר או רקמה חיה אתה הוא יבוא במגע, לכן במהלך הטיפול יזריק הרופא אל השרירים הבעייתיים שיוצרים את המראה המקומט את חומר הבוטוקס (קיימת חשיבות גדולה לדיוק של ההזרקה אל השריר מכיוון ופספוס שלו יכול לגרום לבעיות), לאחר שחומר זה יחל לפעול השרירים המתוחים כאמור ישותקו וכתוצאה מכך יהיו רפויים והמראה המקומט של העור יחזור להיות חלק שוב, השפעתו של חומר זה תחזיק מספר חודשים ועל מנת לשמר את תוצאות הטיפול תאלצו לחזור על הטיפול אחת לכמה חודשים. למיד נוסף אודות חומר זה היכנסו לעמוד בוטוקס!

  יתרונותיו של טיפול זה- ובכן קודם כל מדובר על הליך קצרצר עם תוצאות אסתטיות מדהימות, אחוזי ההצלחה של טיפול זה הם גבוהים יותר מכל טיפול אחר.

  חסרונות של טיפול זה- במידה ואתם מבצעים את הטיפול אצל רופא שאיננו מקצועי ומומחה בתחום קיימת סכנה כי המינון של החומר או חוסר דיוק בהחדרתו יגרמו לעצבים חיוניים או שרירים אחרים בפניכם להיות משותקים, כמו כן עמידותו הקצרה של טיפול זה תצריך כל מספר חודשים טיפול נוסף על מנת לשמור על תוצאותיו (אך למעשה גם הטיפול המתחרה שהוא מילוי קמטים זמני ויצריך כל מספר חודשים טיפול נוסף על מנת לשמר את תוצאותיו).

  סיכום:

  ובכן מטרת ההזרקה של חומר הבוטוקס במצח היא לרוב טיפול בקמטי הבעה על ידי שיתוק השרירים שיוצרים את בעיה זו.

  מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות לטיפול בוטוקס!
  מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות לטיפול בוטוקס!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט