חפש באתר
בוטוקס במצח
 

בוטוקס במצח

בוטוקס במצח הוא טיפול הנועד להעלים “קמטי חשיבה” קמטים אלו הם למעשה תוצאה של שרירי הבעה מתוחים אשר יוצרים מראה עור גלי ומקומט, תופעה זו מוכרת גם בשם קמטי הבעה והדרך הטובה ביותר לטפל בה היא באמצעות בוטוקס אשר מוחדר אל השריר המתוח ומשתק אותו באמצעות הרעלן המצוי בו.

בעמוד זה נביא בפניכם את כל המידע שאתם רוצים וצריכים לדעת בנושא בוטוקס במצח כגון: מהם בכלל אותם קמטי הבעה המופיעים במצח, איך חומר הבוטוקס מצליח להעלימם, חסרונות של טיפול זה, יתרונותיו ועוד…

מהו בכלל טיפול הבוטוקס במצח וכיצד הוא מצליח להעלים את הבעיה?

ובכן לפני שנסקור בפניכם כיצד טיפול זה מעלים את קמטי ההבעה במצח נקדים ונסביר לכם בקצרה מהו בכלל חומר הבוטוקס, חומר זה מיוצר מרעלן שמגע שלו עם כל רקמת גוף שתהיה תגרום לשיתוקה (בחומר זה עושים בין היתר שימוש לדוגמא נגד בלוטת זיעה אשר עובדת בצורה מוגברת ורוצים להפסיק את פעילותה), לאחר מכן השריר, הבלוטה או כל רקמה אחרת אליה הוזרק הבוטוקס תהיה חסרת פעילות למשך מספר חודשים עד שהשפעתו של הרעלן תתפוגג ואז יהיה עליכם לחזור על הטיפול בכדי לשמר את תוצאותיו. למידע רחב ומפורט יותר על חומר זה תוכלו לקרוא בעמוד בוטוקס!

איך בוטוקס במצח מעלים את הקמטים? ובכן אחרי שהבנתם מהו השפעתו של חומר הבוטוקס נסביר לכם עכשיו כיצד בוטוקס במצח מעלים את קמטי ההבעה שמופיעים על המצח. קמטי הבעה הם תוצאה של שרירים מתוחים אשר גורמים לעור לכפלים וקימוטים בולטים לעין, בכדי להעלים קמטים אלו מזריק הרופא אל השריר המתוח בוטוקס אשר גורם כאמור לשריר להשתתק ובכך למעשה מרפה אותו והקמטים שהופיעו קודם לכן במצח ייעלמו לחלוטין.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  יתרונותיו של טיפול זה- היתרון הבולט ביותר של טיפול זה היא יכולתו להביא למראה הטוב ביותר מבין האפשרויות האחרות שקיימות (מילוי קמטים) על ידי שיתוק השרירים שיוצרים מלכתחילה את הקמטים במצח, כמו כן הטיפול יחסית מהיר ובסיומו תשוחררו הביתה.

  חסרונו של טיפול זה- החיסרון הגדול ביותר של הזרקת בוטוקס במצח ושל טיפולים באמצעות חומר זה בכלל, היא השפעתו קצרת הטווח שתחלוף לאחר מספר חודשים ותצריך אתכם לבצע טיפול נוסף על מנת לתחזק את תוצאות הטיפול הראשון ובכל פעם שתבצעו טיפול זה שוב מן הסתם תוציאו כסף נוסף וכאב נוסף בזמן ההזרקה.

  רוצה לקבוע פגישת ייעוץ עם רופא מומחה בהזרקת בוטוקס? רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת עבור הזרקת בוטוקס במצח? כל שעליך לעשות זה למלא את פרטיך בתיבה למטה ונציגינו יחזרו אליך במהרה!!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בוטוקס במצח!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בוטוקס במצח!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט