חפש באתר
קמטי הבעה
 

קמטי הבעה

קמטי הבעה הם קמטים אשר מופיעים על פנינו בכל פעם שאנו מחייכים, עצובים, כועסים, חושבים וכ”ו.. קמטים אלו הם תוצאה של שרירי הפנים אשר נמתחים ויוצרים את המראה המקומט, אצל רבים קמטים אלו מוגזמים ולא מחמיאים ולכן רוצים להעלימם.

בעמוד זה תמצאו מידע רב אודות קמטי הבעה כגון: מהם המקומות הנפוצים בהם מופיעים קמטי הבעה, כיצד ניתן להעלימם ועוד..

מהם בכלל קמטי הבעה?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן קמטי ההבעה כמו שמם מופיעים על פנינו כאשר אנו מביעים כל רגש שהוא, ישנם קמטים שאפילו קיבלו שמות כגון “קמטי חשיבה” אשר מופיעים על המצח, “קמטי זעם” אשר מופיעים ברווח שבין הגבות כאשר אנו עצבניים ועוד..

חלק מקמטי ההבעה לא מחמיאים ואפילו פוגמים באסתטיקה החיצונית שלנו ולכן אנשים רבים פונים אל עבר הרפואה האסתטית שתעניק להם פתרון לבעיה.

קמטי הבעה טיפול

ישנם מספר דרכים לטפל בקמטי הבעה כאשר המובילות שביניהם הם: מילוי קמטים על ידי חומרי מילוי שונים והזרקת בוטוקס, כאשר האופציה הראשונה בה נעזרים בחומרי מילוי היא פחות אפקטיבית לסוג כזה של קמטים.

העלמת קמטי הבעה בעזרת בוטוקס- בוטוקס הוא הפתרון המושלם עבור אותם קמטי הבעה מכיוון והוא משתק את השרירים אליהם הוא מוזרק באמצעות הרעלן בוטולינום טוקסין שהוא מכיל בתוכו ולמעשה מנטרל בכך את היווצרותם של אותם קמטי הבעה בעייתיים, בעת הטיפול ימצא הרופא את הנקודות המדויקות אליהן צריך להזריק את החומר ומיד יהיה ניתן להרגיש בשינוי ראשוני. בכדי לשמר את תוצאות טיפול אלו תאלצו לעבור ריענון אחת לכמה חודשים מכיוון והשפעתו של הבוטוקס מתפוגגת במשך הזמן.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מקומות בהן מופיעים בדרך כלל קמטי הבעה

  קמטי הבעה במצח- קמטי הבעה במצח הם אולי הבולטים ביותר שקיימים מכיוון והם נמצאים בקדמת הפרצוף במקום מרכזי וחשוף, הם כל כך בולטים שאפילו זכו לשם “קמטי חשיבה” משום שהם מופיעים בעיקר כשחושבים על משהו.

  קמטי הבעה בצידי הפה- קמטי הבעה אלו מופיעים בצדדיו של הפה וגורמים למראה מבוגר ולא אסתטי, גם את קמטי הבעה אלו ניתן להעלים באמצעות שימוש בבוטוקס.

  קמטי הבעה בצידי העיניים- קמטי הבעה אלו הם אותם קמטים אשר מופיעים לצד עינינו בזמן מאמץ של ראייה, מאמץ פיזי, קושי נפשי וכ”ו.. כאשר קמטים אלו נמצאים בצידי העיניים כל הזמן נדמה כי האנרגיה שלנו שלילית ושאנו כל הזמן מתאמצים.

  קמטי הבעה בין הגבות- קמטים אלו יופיעו במרווח שנוצר בין שתי הגבות וגם הם זכו לשם “קמטי זעם” מכיוון והם מדמים אדם קשוח וזועם.

  מלאו את פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור העלמת קמטי הבעה!
  יש לכם קמטי הבעה? מלאו פרטיכם כאן ונדאג לכם לפגישת ייעוץ !
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט