חפש באתר
עיצוב שפתיים
 

עיצוב שפתיים

עיצוב שפתיים הוא הליך אשר מתחלק לשני טיפולים שונים כאשר הטיפול הראשון מעניק מענה לשפתיים שמוטות או אסימטריות באמצעות זריקות בוטוקס בעוד הטיפול השני מתמקד בעיבוי שפתיים על ידי חומרי מילוי שונים, בכל אופן שניהם יחד מעניקים מראה חדש, יפה ומעוצב יותר לשפתיים.

במאמר זה נביא בפניכם מידע רב אודות עיצוב שפתיים כגון: מהו עיצוב שפתיים בעזרת בוטוקס, מהו עיצוב שפתיים בעזרת חומרי מילוי, עמידותם של הטיפולים ועוד..

עיצוב שפתיים באמצעות בוטוקס

כמו שכבר ציינו קודם לכן עיצוב שפתיים באמצעות בוטוקס מיועד למעשה עבור אלו אשר סובלים מתופעה של שפתיים שמוטות או אסימטריות שגורמות לאסתטיקה חיצונית לקויה, טיפול זה חד משמעית איננו טיפול עיבוי שפתיים אך בהחלט יכול להשתלב יחד עם טיפול העיבוי בכדי למקסם תוצאות.

טיפול זה יהיה מוגבל מבחינת עמידותו וזאת מכיוון שהשפעתו של חומר הבוטוקס מתפוגגת לאחר מספר חודשים ובכדי לשמר את תוצאותיו של הטיפול לאורך זמן תאלצו אחת לכמה חודשים לבצע סדרת זריקות חדשה. למידע מפורט ורחב יותר על נושא זה תוכלו לקרוא בעמוד בוטוקס בשפתיים.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  עיצוב שפתיים באמצעות חומרי מילוי

  עיצוב שפתיים באמצעות חומרי מילוי נקרא למעשה עיבוי שפתיים והוא מיועד בעקר עבור אלו אשר רוצות לעבות את שפתיהן בכדי לשדר מראה חושני יותר, את ביצוע עיבוי השפתיים עושה בדרך כלל הרופא בעזרת חומרי מילוי שונים שרובם מיוצרים על בסיס של חומצה היאלורונית שהיא למעשה חומר שנמצא באופן טבעי בגופנו.

  עמידותו של טיפול זה מחלוקת לשניים כאשר בחלק הראשון קיימים שני חומרים שעמידותם תמשך מספר שנים ואף לעד והם: ביו אלקמיד וסיליקון בשפתיים, עמידותו של האחרון נמשכת לעד וזאת מכיוון כי חומר זה למעשה יוצר תגובה פנים גופנית אשר יוצרת את הנפח ואיננה יורדת במשך השנים.

  בחלק השני של טיפול זה קיימים אותם חומרי מילוי אשר מבוססים על חומצה היאלורונית ועמידותם לא נמשכת יותר משנה עד מקסימום שנתיים וזאת מכיוון כי החומרים מתמוססים ככל שחולף הזמן בגוף והשפעתם יורדת, בכדי לשמר את התוצאות הסופיות של טיפול זה תאלצו לעבור סדרת הזרקות אחת לשנה עד שנה וחצי, למידע מפורט ורחב יותר על חומרי מילוי אלו אנו מזמינים אתכן להיכנס לעמוד עיבוי שפתיים ולקרוא!

  מלאו את פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר שוות מהטובים שבתחום!
  מלאו את פרטיכם כאן וקבלו מספר הצעות מחיר לעיצוב שפתיים
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט