חפש באתר
גבות שמוטות
 

גבות שמוטות

גבות שמוטות הן תופעה אסתטית מוכרת ונפוצה מאד בעיקר בקרב אנשים שעברו את גיל הארבעים לחייהם, בתופעה זו הגבה תראה שמוטה וצונחת כלפי מטה ותפגע קשות במראה הרענן והאסתטי של הפנים, אך אל דאגה באמצעות טיפול הרמת גבות אשר מתבצע על ידי חומר הבוטוקס נעלים את תופעה זו צ’יק צ’ק ונחזיר את המראה הצעיר והיפה חזרה לפניכם.

בעמוד זה נסביר לכם מדוע תופעה זו מתרחשת מלכתחילה, כיצד טיפול הבוטוקס מסייע להעלים אותה, מהם חסרונותיו של טיפול זה, מהם יתרונותיו ועוד… כמו כן תוכלו להשאיר את פרטיכם כאן בעמוד ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר בהקדם האפשרי בכדי להעניק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לטיפול הרמת גבות אצל טובי המומחים שעובדים עמנו.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  מהי בכלל תופעה זו ולמה היא מתרחשת מלכתחילה?

  ובכן גבות שמוטות הן תוצאה של שרירי מצח אשר נעשו רפויים במשך השנים במקביל להתחזקותם של שרירי הפנים באזור הגבות, מצב זה יוצר חוסר איזון שגורם לגבות להישמט ולצנוח כלפי מטה. תופעה זו כאמור היא נפוצה ומוכרת בעיקר בקרב אנשים שעברו את גיל הארבעים לחייהם.

  כיצד ניתן להעלים את תופעה זו?

  אז כמו שכבר ציינו קודם לכן תופעה זו מקורה בשרירים לא מאוזנים בין המצח לשרירי הפנים, הטיפול המוצלח, הקל והיעיל ביותר לתופעה זו הוא לא אחר מאשר חומר הבוטוקס, באמצעות הזרקת חומר בוטוקס אל עבר שרירי הפנים המתוחים יוכל הרופא המטפל ליצור איזון שוב בין השרירים ולגרום כך לגבה לחזור למקומה הטבעי.

  חשוב לציין כי בטרם הטיפול ובמהלכו ניסיונו ומקצועיות של הרופא המטפל תקבע בין טיפול מוצלח עם תוצאות טובות לבין טיפול כושל עם תוצאות גרועות אפילו מאלו שהיו קודם לטיפול עצמו, הסיבה לכך נמצאת ביכולת של הרופא המטפל לזהות לאילו שרירים יש להזריק בכדי לאזן את המצב, החלטה לא נכונה שלו או טעות ופספוס של השריר הנכון עלולה לגרום לכך ששריר פנים חיוני אחר יהיה משותק וכתוצאה מכך עיוות יראה במקום אחר על הפנים.

  חסרונותיו של טיפול זה- החיסרון הגדול ביותר של תופעה זו הוא העמידות הירודה שלו לאורך הזמן כאשר כבר לאחר מספר חודשים חומר הבוטוקס יתפוגג ואם לא תבצעו טיפול חוזר השריר יחזור לקדמותו, הסיכונים כי טיפול לא מדויק עלול להשליך לרעה על המראה החיצוני שלכם.

  היתרונות של טיפול זה- הטיפול היעיל והטוב ביותר לתופעה ספציפית זו, המהירות בה מגיב הגוף לטיפול (לאחר מספר ימים כבר מבחינים בתוצאה הסופית), היעדר כאבים חזקים וחזרה מהירה לשגרת חיים רגילה.

  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול הרמת גבות!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול הרמת גבות!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט