חפש באתר
הרמת גבות
 

הרמת גבות

הרמת גבות הוא טיפול אשר מיועד לאנשים שסובלים מתופעה של צניחת גבותיהם, תופעה זו מזוהה בעיקר בקרב אנשים שעברו את גיל הארבעים וגורמת להם לפגיעה אסתטית ולפעמים גם לקושי בראייה.

במאמר זה נביא בפניכם מידע רב אודות צניחת גבות וטיפול הרמת גבות כגון: מהי בכלל צניחת גבות ולמה היא מתרחשת, מהו טיפול הרמת גבות ועוד..

מהי בכלל צניחת גבות ולמה היא מתרחשת?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן צניחת גבות היא תופעה אשר מאופיינת בעיקר אצל אנשים מגיל 40 ומעלה ונובעת כתוצאה של החלשות שרירי המצח במקביל להתחזקות שרירי הפנים שמושכים את הגבה כלפי מטה, כמו כן קיימת סיבה נוספת לצניחת גבות אצל אנשים מבוגרים מתרחשת כאשר הם מאבדים אחוז שומן מתחת לגבה שצונחת בעקבות כך.

צניחתם של הגבות גורמת למראה אסתטי פגום ולעיתים גם לליקוים בראייה (בעקבות חסימת שדה הראייה על ידי הגבה), לכן אנשים רבים אשר סובלים מתופעה זו מחפשים אחר טיפול טוב ויעיל שיעלימה לאלתר.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מהו טיפול הרמת גבות?

  ובכן קיימים שני טיפולים יעילים עבור בעיה זו כאשר הראשון הוא ניתוח פלסטי להרמת גבות שמקנה תוצאות טובות יותר לטווח ארוך יותר אך כמו כל ניתוח פלסטי אחר טומן בחובו סיכונים, סיבוכים, פחד והחלמה קשה וארוכה יותר מהטיפול המקביל שהוא הזרקת בוטוקס.

   הרמת גבות בעזרת בוטוקס- הבוטוקס הינו חומר שהמרכיב העיקרי שלו הינו רעלן חזק הנקרא קלוסטרידיום בוטולינום, כאשר חומר זה בה במגע עם השרירים הוא למעשה משתק אותם וגורם להם להיות רפויים, בכדי לבצע הרמת גבות מוזרק חומר הבוטוקס אל שרירי הפנים אשר מושכים את הגבה כלפי מטה ובכך מנטרלים אותם ומשחררים את הגבה כלפי מעלה.

  הרמת גבות בעזרת בוטוקס בחירת הרופא

  בעת טיפול בוטוקס מיומנותו של הרופא המטפל היא קריטית מכיוון והחישוב הנכון של נקודת ההזרקה יכול להיות גורם משפיע על התוצאה החיצונית שתתקבל אצל המטופל, לכן וודאו כי אתם אכן פונים לרופא אשר נחשב למומחה ובעל ניסיון רב בתחום. הרשו לנו לעזור לכם, השאירו את פרטיכם בתיבה שנמצאת למטה ואנו נחזור אליכם עם הצעות מחיר ממספר רופאים מובילים בתחום הזרקת הבוטוקס בארץ.

  מלאו פרטיכם כאן בתיבה וקבלו מספר הצעות מחיר מהמומחים שלנו!
  מלאו פרטים וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול הרמת גבות
  קטגוריות משנה
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט