חפש באתר
הזעת יתר
 

הזעת יתר

הזעת יתר היא תופעה אשר עלולה להתרחש מכמה סיבות שונות כאשר חלקן עלולות להעיד על התפתחותה או הימצאותה של מחלה כזו או אחרת בגופכם בעוד סיבה אחרת להופעתה קשורה לתפקוד מוגבר של בלוטת הזעה באזור כלשהו בגוף, בכל מקרה ברגע שתופעה זו צצה אצלכם מומלץ בחום לגשת לרופא ולבצע מספר בדיקות על מנת לשלול את גורם המחלה ולזהות שאכן מדובר על בלוטת זיעה שעובדת באופן קיצוני.

בעמוד זה תמצאו מידע רב אודות הזעת יתר כגון: מדוע תופעה זו מתרחשת, מהו הטיפול המומלץ לתופעה זו, יתרונותיו, חסרונותיו ואפילו אפשרות לקביעת פגישת ייעוץ או הצעת מחיר משתלמת על ידי מילוי פרטיכם באחת מתיבות מילוי הפרטים כאן בעמוד.

הזעת יתר מהי וכיצד ניתן להעלימה?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן תופעה זו יכולה להיגרם מכמה סיבות אך אנחנו נתמקד רק על זו שנגרמת כתוצאה של בלוטת זיעה אשר עובדת באופן מוגבר, בכל אופן מומלץ ואפילו רצוי לגשת לרופא ולאבחן את סיבת ההזעה שלכם מוקדם ככל האפשר.

הטיפול הפופולארי ביותר בהזעת יתר אשר נובעת כתוצאה של בלוטה הפועלת באופן קיצוני הוא טיפול באמצעות בוטוקס, חומר זה מיוצר מרעלן חזק אשר בעת מגע עם רקמות או שרירים הוא גורם לשיתוקם, פעולה זו תסייע לנו רבות כאשר חומר הבוטוקס יוזרק ישר אל בלוטת הזיעה הבעייתית ובכך יגרום לה להשתתק ולהפסיק להפריש זיעה באזור עליו היא אחראית, ההשפעה של טיפול זה תחל כבר לאחר יום או יומיים מזמן ההזרקה וימשך לתקופה של מספר חודשים עד שהשפעת הרעלן תתפוגג ובלוטת הזיעה תחזור לפעול.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  כיצד טיפול זה מתבצע?- ובכן החדרת חומר הבוטוקס מתבצעת על ידי הזרקתו אל תוך הבלוטה, לפני הליך מזורז זה לרוב ימרח הרופא המטפל על אזור הטיפול חומר מאלחש אשר ימנע מכם להרגיש את מלוא עוצמתו של כאב ההזרקה.

  יתרונותיו של טיפול בוטוקס הזעת יתר- ובכן טיפול בוטוקס הזעת יתר הוא טיפול בו תראו את תוצאותיו במהרה וכבר לאחר יומיים שלושה סביר להניח כי לא תזיעו כלל, כמו כן הטיפול הוא מהיר וקליל ובסיומו תשוחררו לשגרת חייכם, אך היתרון הגדול ביותר של טיפול זה על מקבילו (ניתוח להוצאת בלוטת הזיעה) הוא שאין כל צורך בחתכים, תפרים ותהליך החלמה כואב.

  חסרונו של טיפול זה- חסרונו של טיפול זה הוא שאיננו מחזיק מעמד למשך זמן זאת מכיוון כי השפעת הרעלן לאחר מספר חודשים מתפוגגת בגוף ובלוטת הזיעה לאט לאט חוזרת לתפקוד, בכדי לשמר את תוצאותיו של הטיפול יש לבצעו שוב אחת למספר חודשים.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בוטוקס הזעת יתר!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול בוטוקס הזעת יתר!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט