חפש באתר
הזעת יתר בידיים
 

הזעת יתר בידיים

הזעת יתר בידיים היא תופעה אשר יכולה להיגרם מכמה סיבות כאשר חלקן מעידות על מחלה או על התפתחות של אחת כזו ולכן חשוב מאד לגשת לבדיקות רפואיות מקיפות כאשר תופעה זו צצה, סיבה נוספת להזעת יתר קשורה לעבודה מוגברת של בלוטת הזיעה אשר נמצאת באזור הידיים וגורמת להן להיות רטובות כל הזמן, בכדי להעלים תופעה זו ניתן להשתמש בחומר הבוטוקס אשר יום יומיים לאחר הזרקתו ישתק את בלוטת הזיעה במקום ויגרום לתופעה המכוערת להיעלם.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות הזעת יתר בידיים, למה היא מתרחשת וכיצד ניתן להעלימה, מהם היתרונות של הטיפול, חסרונות ועוד…

הזעת יתר בידיים מהי ולמה היא מתרחשת?

הזעת יתר בידיים היא תופעה נפוצה אשר משותפת לרבים בעולם, לרוב תופעה זו קשורה לעבודת יתר של בלוטת הזיעה באזור אשר גורמת כאמור להזעה בכפות הידיים, אך זוהי לא הסיבה היחידה שעלולה לגרום לתופעה זו, לפעמים זיעה מוגברת עלולה להעיד על מחלה כזו או אחרת ולכן חשוב מאד לבצע בדיקות רפואיות מקיפות בכדי לוודא כי חלילה לא מדובר על גורם שכזה.

כיצד מטפלים בהזעת יתר בידיים? ובכן טיפול בהזעת יתר עם בוטוקס נחשב ליעיל ומהיר במיוחד כאשר כבר לאחר יום יומיים תראו את התוצאות בשטח. חומר הבוטוקס למעשה משתק את פעילותה של בלוטת הזיעה באמצעות הרעלן החזק שממנו הוא מופק ובכך מונע ממנה למספר חודשים להפריש זיעה והידיים יישארו יבשות, את חומר הבוטוקס מזריקים באופן ישיר אל הבלוטה.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  היתרונות שבטיפול עם חומר הבוטוקס- ובכן היתרון הגדול ביותר שקיים בטיפול זה הוא בכך שאין כל צורך לבצע חתכים ולשלוף דרכם את בלוטת הזיעה החוצה מן הגוף(כמו שעושים בטיפול בהזעת יתר באמצעות ניתוח), הליך אשר לו סיכונים גדולים יותר וגם זמן החלמה ארוך יותר, כמו כן קיים גם היתרון של מהירות הטיפול והשחרור לבית בסיומו.

  החיסרון שבטיפול זה- טיפול עם בוטוקס לבעיית הזעת יתר בידיים כוללת גם חיסרון משמעותי מאד והוא עמידותו של הטיפול לאורך זמן קצר יחסית (מספר חודשים) וזאת מכיוון כי השפעתו של הרעלן על בלוטת הזיעה מתפוגג לו אחרי מספר חודשים ובכדי לשמר את תוצאותיו של הטיפול יהיה עליכם לבצע אותו אחת לכמה חודשים.

  יש לכם בעיה של הזעת יתר בכפות הידיים? רוצים לקבוע פגישת ייעוץ עם אחד מהמומחים שעובדים עמנו? רוצים לקבל הצעת מחיר עבור טיפול בהזעת יתר עם בוטוקס? השאירו פרטים ונציגינו יצרו עמכם קשר בהקדם האפשרי!!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בהזעת יתר בידיים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול בהזעת יתר בידיים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט