חפש באתר
בוטוקס הזעת יתר
 

בוטוקס הזעת יתר

בוטוקס הזעת יתר הוא טיפול אשר מיועד לאנשים שסובלים מהפרשות זיעה מוגברות באזורים שונים בגוף, השימוש בחומר הבוטוקס הוכח כיעיל מאד במיגור תופעה זו ובעקבות כך הפך להיות השיטה המובילה את תחום טיפולי הזעת היתר.

בעמוד בוטוקס הזעת יתר נביא בפניכם מידע רב אודות שיטת טיפול זו כגון: מהו בכלל טיפול זה וכיצד הוא עובד, תוצאותיו של הטיפול, יתרונותיו ועוד..

מהו טיפול בוטוקס הזעת יתר וכיצד הוא מתבצע?

אנשים רבים ברחבי העולם סובלים מהזעת יתר אשר מתבטאת באזורים שונים בגוף, תופעה זו גורמת לריח חריף ומראה רטוב שיחדיו יוצרים בעיית אסתטיקה חמורה. במהלך השנים מצאה הרפואה המודרנית מספר שיטות להתמודד עם בעיה אסתטית זו שאחת מהן היא הטיפול בבוטוקס ועליה נרחיב מיד.

בוטוקס להזעת יתר- לבוטוקס תפקידים רבים ברפואה המודרנית ובמיוחד בתחום האסתטיקה הרפואית וזאת בזכות יכולותיו של הרעלן שבו לשתק עצבים, שרירים וכ”ו.. (לקריאה מורחבת מהו חומר הבוטוקס אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד בוטוקס ולקרוא) בכדי להילחם בהזעת היתר מוזרק הבוטוקס אל בלוטת הזיעה באזור הבעייתי (הדיוק של מיקום ההזרקה חשוב מאין כמוהו) ובכך משתק את פעילותה והזיעה מפסיקה לצאת.

כיצד מתבצע ההליך?- ובכן בביקורכם הראשון אצל הרופא המטפל ינסה האחרון לאבחן את סיבת ההזעה ולקבוע כי היא איננה תוצאה של מחלה או משקל עודף, לאחר שישלול את גורמים אלו יינתן אור ירוק להשתמש בטיפול בוטוקס הזעת יתר.

השלב הבא הוא אבחון המיקום המדויק להזרקה בכדי שהבוטוקס יגיע ליעדו, לאחר מכן ימרח חומר אלחוש מיוחד על פני שטח ההזרקה שיבטיח טיפול נטול כאב וכאשר חומר זה יכנס לפעולה יחל הטיפול עצמו שיכלול מספר הזרקות מדויקות אל תוך בלוטות הזיעה.

אחרי הטיפול החזרה לשגרה תהיה מהירה ומידית ולא תכלול הגבלות כלשהן, על הטיפול יש לחזור אחת לשנה בכדי לשמר את תוצאותיו מכיוון והשפעת החומר תפוג לאחר תקופה זו. תוצאות הטיפול יחלו לפעול כיומיים שלוש לאחר מועד ההזרקות.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  יתרונותיו של טיפול הזרקת בוטוקס נגד הזעת יתר

  • טיפול מהיר- בניגוד לשיטות אחרות בתחום הטיפול בבוטוקס נגד הזעת יתר לוקח מספר דקות בודדות בהם מזריק הרופא את סדרת הזריקות.
  • חזרה מהירה ומלאה לשגרה- לאחר הטיפול יוכל המטופל לחזור לשגרת חיים מלאה אשר לא כוללת הגבלות כלשהן.
  • אחוזי הצלחה גבוהים- טיפול זה מוכר באחוזי הצלחתו הגבוהים אשר מתבטאים בהעלמת מוקדי ההזעה.
  גם אתם סובלים מהזעת יתר? מלאו את פרטיכם וקבעו פגישת ייעוץ עם המומחים שלנו!
  גם אתם סובלים מהזעת יתר? מלאו את פרטיכם וקבלו הצעת מחיר!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט