חפש באתר
בוטוקס בשפתיים
 

בוטוקס בשפתיים

הזרקת בוטוקס בשפתיים נועדה בראש ובראשונה לעצב ולהרים שפה שמוטה וטעות גדולה נופלת בחלקם של אלו אשר חושבים כי בוטוקס בשפתיים נועד בכדי לעבות ולמלא, אלו הם חומרי מילוי הקמטים שממלאים תפקיד זה.

במאמר זה נביא בפניכן את כל המידע שאתן צריכות לדעת על בוטוקס בשפתיים כגון: אופן ההליך, סיכונים ותופעות לוואי, תוצאות ועוד…

בוטוקס בשפתיים מהו?

ובכן כמו שכבר ציינו בוטוקס בשפתיים מיועד לעיצוב והרמה של שפה שמוטה כתוצאה של תהליך הזדקנות או בעיה מולדת, כמו כן בוטוקס בשפתיים גם מעניק פתרון טוב למצב בו לאחר טיפול עיבוי שפתיים נוצרה אסימטריה בשפה.

אנו מזכירים שוב כי הבוטוקס איננו חומר מילוי ולכן בכדי לעבות את השפתיים משתמשים בחומרים כגון: סיליקון נוזלי, רסטילן, ביואלקמיד וכ”ו..

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  כיצד מתרחש הליך הזרקת הבוטוקס בשפתיים?

  ראשית ימרח הרופא את מקום ההזרקה במשחת אלחוש מיוחדת אשר תבטיח טיפול ללא כאבים מיותרים ולאחר שהשפעת המשחה תחל לפעול יזריק הרופא בעזרת מחט דקה וקטנה את חומר הבוטוקס במספר מקומות אותם הוא יבחר בקפידה באזור הטיפול.

  אורך הטיפול נמשך בין 15-20 דקות ולאחריו ניתן לחזור לשגרה מלאה באופן מידי ללא כל צורך בהתאוששות או אשפוז, יתכן כי תרגישו כאבים חלשים מספר ימים לאחר הטיפול אך זוהי תופעה ידועה שחולפת מעצמה.

  תוצאות של הזרקת בוטוקס בשפתיים

  לאחר הטיפול ניתן יהיה מיד להבחין בתוצאות הראשונות כאשר אלו מתבטאות בדרך כלל בשפתיים מורמות יותר מאלו שהיו קודם, את התוצאות הסופיות תוכלו לראות לאחר שבועיים עד שלוש מזמן הטיפול.

  סיכונים ותופעות לוואי לאחר הזרקת בוטוקס בשפתיים

  טיפול זה הינו בטוח למדי ונדיר מאד להיתקל בתופעות לוואי או סיכונים שהוא מייצר, אך בכדי להיות יסודיים ולא לזלזל כדאי שתדעו את הדברים הבאים:

  • שימוש יתר בבוטוקס עלול להיות מסוכן מאד מכיוון והבוטוקס מיוצר מחיידק רעלן אשר מסוכן לבני אדם והשימוש בו למטרות אסתטיקה נעשות במינון מאד נמוך וקטן שלא יכול לסכן אתכן, אבל כאשר ניתנת מנה גדולה מהמותר נזקים עלולים לצוץ ולכן הקפידו כי הרופא שמטפל בכן הינו בעל ניסיון ומוסמך לטיפול שכזה.
  • אסימטריה תוכל להיווצר כתוצאה של שימוש בחומר, זוהי תופעת לוואי אשר ניתן לטפלה בעזרת טיפול נוסף לאחר זמן מה.
  • אדמומיות עלולה להופיע במקום לאחר הטיפול, תופעה זו אם מתרחשת בדרך כלל חולפת מעצמה לאחר מספר ימים.
  • שטפי דם גם הם תופעה אשר עלולה לקרות לאחר הטיפול וגם הם יחלפו בדרך כלל לאחר מספר ימים.
  השאירו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להזרקת בוטוקס בשפתיים!
  השאירו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר להזרקת בוטוקס בשפתיים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט