חפש באתר
בוטוקס
 

בוטוקס

בוטוקס נחשב לאחד החומרים המוכרים והשמישים ביותר בתחום האסתטיקה כאשר השימוש המרכזי שלו כיום הוא במלחמה העיקשת שמנהלים רבים מאיתנו בתופעת הקמטים אך מיועד גם לשימושים אחרים אותם נזכיר בהמשך.

במדריך זה נביא בפניכם את כל אשר אתם רוצים וצריכים לדעת על חומר הבוטוקס כגון: מהו בכלל הבוטוקס וכיצד התהליך מתבצע, סיכונים, מחירים,למי מתאים טיפול זה, תוצאות סופיות ועוד..

מהו בכלל בוטוקס?

ובכן חומר הבוטוקס למעשה בבסיסו מיוצר מחיידק רעלן אשר נקרא קלוסטרידיום בוטולינו ותחת מינונים קטנים פועל להחלשת והרפיית שרירי האזור (עד כדי שיתוק מוחלט שלהם) אליו הוזרק, פעולה זו גורמת להעלמת קמטי ההבעה שנוצרו בפנים. משך ההשפעה של חומר זה מחזיקה לרוב בין שלושה לארבעה חודשים מזמן ההזרקה.

אופן הליך הזרקת בוטוקס  

לפני הזרקת הבוטוקס אל השרירים נהוג למרוח משחת אלחוש על האזור בו יבוצעו סדרת ההזרקות וזאת בכדי למנוע אפילו כאב קטן שעלול לצוץ במהלך 15-20 דקות הטיפול. לאחר מכן מחדיר הרופא מחט זעירה ודקה מאד אל תוך השרירים אותם רוצים להרפות ומזריק את החומר בפריסה נכונה.

לאחר סיום ההליך ניתן לחזור לפעילות מלאה עוד באותו היום ואין כל צורך בזמן החלמה והתאוששות ארוך.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  סיכונים ותופעות לוואי כתוצאה מהזרקת בוטוקס

  הזרקת בוטוקס אשר מבוצעת בצורה לא נכונה עלולה להיות מסוכנת מאד ולכן מיומנותו וניסיונו של הרופא המטפל באה לידי ביטוי כאשר רוצים להפחית את רמת הסיכונים.

  הסיכונים ותופעות הלוואי שעלולים לצוץ במהלך טיפול זה הם בין היתר: צניחת עפעפיים, שטפי דם, עיוות קל בפנים ועוד.. לקריאה מורחבת יותר על הסיכונים ותופעות הלוואי שלאחר טיפול הזרקת בוטוקס אנו מזמינים אתכם לקרוא בעמוד בוטוקס סיכונים ותופעות לוואי!

  תוצאות לאחר הזרקת הבוטוקס

  לאחר טיפול זה יהיה ניתן להבחין בתוצאות כבר ביומיים שלוש הראשונים אך את התוצאות הסופיות תראו בתקופה של עד כשבועיים מזמן הטיפול.

  משך הזמן בו תיהנו מהשפעת חומר זה תהיה שלושה עד ארבעה חודשים אז תתחיל נסיגה והקמטים יחלו לאט לאט לצוץ בחזרה, זהו הזמן לבצע טיפול נוסף שיבטיח לכם תקופה נוספת ללא אותם קמטי הבעה לא רצויים.

  באיזה אזורים אפשר לטפל בעזרת בוטוקס?

  כאמור בחומר זה משתמשים כנגד קמטי הבעה בעיקר ולכן האזורים בהם ניתן להשתמש בבוטוקס אינם רבים והם מונים את: אזור המצח שם בדרך כלל מופיעים "קמטי חשיבה" כמו שנהוג לקרוא אותם, באזור הצוואר, אזור הקמטים שבין הגבות, קמטי ההבעה שנמצאים בצידי העיניים, צידי האף, בשפה העליונה ואף נעשה בו שימוש על מנת להרים את השפה אך זהו טיפול אחר עליו תוכלו לקרוא בעמוד בוטוקס שפתיים.

  מי מתאים לטיפול זה?

  לטיפול זה מתאימים כל גבר או אישה אשר סובלים מקמטי הבעה באזורים שציינו מעלה ואשר אינם נשים בהריון,נשים מניקות, נשים הרוצות להרות בטווח של חצי שנה הבאה, אנשים עם בעיות רפואיות מסוימות (בפגישת הייעוץ לפרוש בפני הרופא את כל העבר הרפואי שלכם והוא יגיד לכם האם יש לכן מגבלה כלשהי).

  כמה עולה טיפול זה?

  טיפולי בוטוקס הפכו בעשור האחרון למבוקשים מאד על ידי גברים ונשים כאחד וכמו בכל שוק בו יש ביקוש גבוהה צצו מרפאות ומכוני אסתטיקה רבים המתחרים על כל מטופל בעזרת הנחות ומבצעים ובעזרת מחקר שוק מעמיק תוכלו אולי למצוא מבצע משתלם במיוחד.

  בעמוד בוטוקס מחירים תוכלו למצוא טווח מחירים משוער עבור כל טיפול בוטוקס בנפרד, אז כנסו עכשיו לעמוד ודעו כמה צריך לעלות פחות או יותר הטיפול אותו אתם רוצים לבצע!

  שימושים נוספים בבוטוקס

  לבוטוקס שימושים נוספים ברפואה כגון: בוטוקס כפתרון להזעת יתר, עזרה לשיכוך כאבי מיגרנה, הרמת שפה עליונה, עזרה וטיפול לשרירים מכווצים באזורים מסוימים וטיפול בעין עצלה או פוזלת.

  השאירו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בוטוקס!
  השאירו פרטים וקבלו מספר הצעות מחיר להזרקות בוטוקס
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט