חפש באתר
איבוד נוזלים במהלך הטיפול
 

איבוד נוזלים במהלך טיפול בודי טייט

בטיפול הבודי טייט ישאבו מהגוף השומנים שהומסו על ידי גלי הרדיו קודם לכן, במהלך שאיבה זו הצינורית שואבת גם נוזלים חיוניים מהגוף ואחת הסכנות הגדולות ביותר של הטיפול היא התייבשות המטופל על שולחן הניתוחים והתמוטטות של גופו, רוצים לדעת מהם הסיכויים שסיכון זה יתרחש? רוצים לדעת מהן ההגבלות שמקטינות את הסיכויים לתופעה זו?

בעמוד זה נסקור בפניכם את כל המידע אודות תופעת לוואי זו כגון: מהי בכלל וכיצד היא מסכנת את המטופל, מה הסיכויים שתופעה זו תתרחש בעת טיפול בודי טייט ומהן ההגבלות שקיימות על הטיפול בכדי למנוע ולצמצם את הסיכונים, כמו כן תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לטיפול בודי טייט על ידי כך שתשאירו את פרטיכם באחת מהתיבות כאן בעמוד.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מהי בכלל תופעת לוואי זו וכיצד היא מסכנת את המטופל?

  ובכן בודי טייט הוא כאמור טיפול הצרת היקפים המשלב בתוכו שתי פעולות שונות שהן המסת השומן על ידי גלי רדיו ושאיבתו של השומן המומס על ידי צינורית מיוחדת המוחדרת אל אזור הטיפול דרך חתך שיבוצע קודם לכן, במהלך השאיבה של תאי השומן המפורקים והמומסים נשאבים החוצה גם נוזלים חיוניים לגוף אשר נמצאים באזור השאיבה.

  במצב בו נשאבים נוזלים רבים מידי הגוף עלול להתייבש ולגרום לקריסת מערכות (גם ככה הגוף חווה שוק מסוים בגלל הטיפול) ולכן יש לעשות הכל שמצב זה לא יקרה.

  מה הסיכויים כי תופעה זו תתרחש במהלך טיפול הבודי טייט?

  הסיכויים שתופעה זו תתרחש הם קלושים ביותר וזאת בזכות מספר תקנות, הגבלות ובדיקות אותן מבצעים הרופאים במהלך הטיפול, בעיקרון תופעה זו מוכרת היטב מהליך כירורגי אחר שהוא ניתוח שאיבת שומן, בעבר התרחשו לא מעט מיקרי התייבשות כתוצאה משאיבות שומן גדולות שכללו שאיבה של יותר מ800 סמ”ק, במשך השנים משרד הבריאות החליט להגביל את שאיבת השומן בארץ למינימום של 800 סמ”ק בטיפול אחד ובכך צמצמו באופן משמועתי את הסיכון לתופעה זו, בטיפול בודי טייט בדרך כלל הכמות שתישאב החוצה מהגוף תהיה אפילו קטנה מכמות זו ולכן הסיכונים להתייבשות אפילו קלושים יותר.

  מלבד זאת במהלך הטיפול סביר להניח כי תקבלו נוזלים ותתבצע בדיקה קודמת לרמת הנוזלים בגופכם כך שהרופא יוכל לצפות מראש בעיה של חוסר בנוזלים עוד בטרם הניתוח שעלולה להחמיר עוד יותר בזמן השאיבה עצמה ולהגיע עד כדי התייבשות כללית של המטופל.

  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול בודי טייט!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול בודי טייט!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט