חפש באתר
בודי טייט סיכונים ותופעות לוואי
 

בודי טייט סיכונים ותופעות לוואי

בודי טייט הינו טיפול לו מיוחסים סיכונים מועטים וקלושים מאד, אך כל עוד הם קיימים מומלץ בחום לדעת בפני מה אתם עומדים, תופעות הלוואי שעלולות להופיע מחולקות לשתיים כאשר בקבוצה הראשונה נמצא תופעות לוואי שיפגעו באסתטיקה החיצונית של הגוף כגון: מראה אסימטרי, עור מלא בגבשושיות, סימני מתיחה וכ”ו, בעוד בקבוצה השנייה יהיו בעיקר תופעות לוואי בריאותיות כגון: זיהומים, דימומים לא פוסקים מהחתכים וכ”ו..

בעמוד בודי טייט סיכונים ותופעות לוואי נביא בפניכם את מרב הסיכונים, תופעות הלוואי והסיבוכים הנפוצים שקיימים בטיפול זה.

תופעות לוואי אסתטיות לאחר טיפול בבודי טייט:

בודי טייט הינו מכשיר שפעולתו אמורה לשפר את המראה האסתטי של גופנו, אך עלינו להכיר בעובדה כי קיים סיכוי (קלוש אמנם) שסיבוכים ותופעות לוואי יופיעו לאחר הטיפול ויגרמו לנו למראה חיצוני פגום ולא אסתטי, תופעות אלו עלולות להיות:

 • מראה לא אלסטי של העור-לאחר הטיפול יש סיכוי כי העור יראה עם סימני מתיחה, גבשושיות, או רפוי קצת, מראה זה לא יהיה נעים כל כך והרצון העז להרים את החולצה ולחשוף את האזורים שבעבר היו עם ריכוז של שומנים יהפוך לשלילי.
 • צלקת- בשעת הניתוח מחדיר הרופא צינורית דקה אשר שואבת את השומן החוצה מהגוף, את צינורית זו מחדרים דרך חתך קטן ולאחר הניתוח יש סיכוי קלוש מאד כי חתך זה יגליד לצלקת חיצונית.
 • שטפי דם- תופעה זו שכיחה ואופיינית לאחר הטיפול בבודי טייט והיא לרוב חולפת לאחר מספר ימים, את שטפי הדם סביר להניח כי תראו יום או יומיים לאחר הטיפול ובמשך 3-4 ימים הם אף יגדילו את גודלם ואז יתחילו לשנות צבע ולהיעלם לאט לאט.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  תופעות לוואי בריאותיות לאחר טיפול בבודי טייט

  שוב אנו מזכירים כי תופעות אלו הם בשכיחות נמוכה יחסית ולרוב מטופלי בודי טייט לא מדווחים עליהם, אך בכל זאת כדאי שתדעו אותם.

  • זיהומים-כתוצאה מחדירת הצינורית שאחראית על שאיבת השומן עלולים להופיע לאחר הטיפול זיהומים על פני שטח הפצע או מצדו הפנימי, לרוב הרופא יתמודד עם תופעות אלו אם יופיעו בקלות על ידי משחה או כדורים של אנטיביוטיקה.
  • איבוד נוזלים בעת הטיפול- בזמן הטיפול נשאבים יחד עם השומנים גם מים, אך מכיוון ובטיפול זה לא נשאבים כמויות גדולות של שומן אז הסיכוי לסיכון של התייבשות בזמן הטיפול הוא נדיר מאד גם במצב של טיפול בכמה אזורים בו זמנית.
  • סיכונים שקשורים להרדמה- בדרך כלל בטיפול זה משתמשים בהרדמה מקומית בלבד, אך כאשר המטופל רוצה טיפול בכמה אזורים בו זמנית משתמשים לרוב הרופאים בהרדמה מלאה ואז גם נכנסים למשחק הסיכונים שכרוכים בהרדמה זו.
  • דימומים בלתי פוסקים- לאחר הניתוח יש סיכוי כי דרך החתך ימשיכו לצאת קצת הפרשות, אך לעיתים הפרשות אלא בין אם הם דם או שאריות שומן ממשיכות לצאת למשך זמן ובמצב זה צריך לגשת לרופא בכדי לקבל טיפול.

  במידה ואתם חשים עליה של חום, כאב או כל תחושה לא טובה אחרת שלא נראית לכם נורמאלית, גשו מיד לרופאכם בכדי לקבל טיפול.

  השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לטיפול בודי טייט
  השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לטיפול בודי טייט
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט