חפש באתר
טיפול באזור הירכיים
 

בודי טייט ירכיים

בודי טייט ירכיים הוא אחד הטיפולים הנפוצים ביותר להצרת היקפים מאזור הירכיים וזאת בעקבות האפקטיביות הרבה שלו הנובעת כתוצאה של שילוב בין שתי טכניקות שונות שהן: המסת השומן באזור ושאיבתו החוצה על ידי צינורית דקיקה המוחדרת אל הגוף.

בודי טייט ירכיים הוא פתרון מושלם עבור כל גבר ואישה אשר סובלים מעודפי שומן קטנים באזור הירכיים ולא מצליחים להורידם בצורה טבעית הכוללת פעילות גופנית ודיאטה, מכשיר הבודי טייט יסיר עבורכם את מצבורי שומן אלו בזריזות וביעילות.

כיצד מתבצע טיפול בודי טייט ירכיים ומה כל כך מיוחד בו לעומת טיפולים אחרים?

ובכן טיפול בודי טייט כאמור משלב בתוכו שתי טכניקות שונות של הצרת היקפים בכדי להסיר את השומנים מהירכיים ולהחזיר את המראה החטוב והיפה, טכניקות אלו הן:

המסת השומן- את המסת השומן מבצע המכשיר בכדי לייעל את פעולת השאיבה שלו לאחר מכן, עצם המסתו של השומן גורמת לו להפוך למצב נוזלי וצינורית השאיבה יכולה להוציאו החוצה מהגוף בקלות רבה, כמו כן בזכות כך שהשומן הופך לנוזלי הצינורית שתוחדר לגופכם תהיה צרה וקטנה יותר באופן משמעותי מזאת המוחדרת אל מטופלים אשר עוברים שאיבת שומן רגילה ובכך גם החתך שדרכו מחדירים את הצינורית יהיה קטן יותר והסיכויים להישארותו של סימן לאחר הטיפול קטנים משמעותית.

את פעולת ההמסה יבצע מכשיר גלי הרדיו אשר שולח אותות RF אל עבר מקום הצטברות השומנים בירכיים, מחמם אותם ובכך גורם להתפרקותם והתמוססותם.

שאיבת השומן- שאיבת השומן החוצה מהגוף מסייעת לזריזות התהליך ולתוצאות טובות יותר שלו משאר טיפולי המסת השומן כגון: המסת שומן בלייזר והמסת שומן באולטרסאונד אשר לאחר המסת השומן מאפשרים לו לצאת באופן טבעי מהגוף על ידי מערכות הלימפה. שאיבתו של השומן החוצה בטיפול בודי טייט נעשית על ידי צינורית דקיקה המוחדרת לאזור הטיפול בטרם התחלתו דרך חתך זעיר שיבצע הרופא המטפל, לאחר שהצינורית הוחדרה פנימה יחל הליך המסת השומן כאשר גלי הרדיו משתמשים בצינורית כמוליך על מנת להתמקד על האזור המדויק של השומנים, בזמן בו השומנים מומסים הצינורית שואבת אותם מיד החוצה מהגוף ולא מאפשרת להם להמשיך אל הגוף.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  הסיכונים שבטיפול זה

  כמובן שכמו כל טיפול כירורגי אחר גם טיפול זה טומן בחובו מספר סיכונים ותופעות לוואי אשר עלולים לצוץ במהלכו או בזמן ההחלמה ממנו כגון: זיהומים, צלקות, התייבשות, פגיעה בעצבים וכ”ו… למידע רחב על הסיכונים שקיימים בטיפול בודי טייט ירכיים, כנסו לעמוד בודי טייט סיכונים!

  מי מתאים לטיפול זה?

  ובכן האנשים שמתאימים לעבור את טיפול זה הם בדרך כלל אנשים אשר לא סובלים מעודף שומן כללי בגופם אלא רק באופן נקודתי, טיפול הבודי טייט כמו רוב שאר טיפולי הצרת ההיקפים איננו יעיל עבור אלו אשר סובלים מעודף משקל כללי מכיוון ואינם יכולים להמיס או לשאוב יותר מ600-700 סמ”ק שומן מהגוף, היחיד שיכול לטפל בכמות גדולה יותר הוא טיפול שאיבת שומן שגם הוא מוגבל על ידי חוק לכמות מסוימת מחשש לתופעות לוואי קשות.

  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לבודי טייט ירכיים!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לבודי טייט ירכיים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט