חפש באתר
בודי טייט
 

בודי טייט המסת שומן באמצעות גלי רדיו

בודי טייט הינה שיטה מהפכנית להעלמת הצטברויות שומן קטנות באמצעות שילוב של המסת שומן ושאיבתו החוצה וכל זאת עם מינימום כאבים ותופעות לוואי, שיטת הצרת היקפים זו מתאימה בעיקר עבור אנשים בעלי הצטברויות קטנות של שומן שלא יעלו על 800 סמ”ק המעוניינים להצר היקפים בכדי לשמור על האסתטיקה של גופם, אם אתם חושבים שאתם עונים לקריטריונים אלו אז הרי שבמדריך זה תקבלו את כל המידע שתרצו ותצטרכו לדעת על bodytite.

את מכשיר מהפכני זה המציאה חברה ישראלית העונה לשם INVASIK ומאז שהוא יצא לאור ועד היום הפופולאריות שלו בעולם רק הולכת וגוברת, המכשיר נבדק  ואושר לטיפול על ידי מכון התקנים ISO המוכר והמעורך מאד בעולם, כמו כן המכשיר אושר גם לשימוש על ידי משרדי הבריאות של מדינות אירופה, אסיה וקנדה , בימים אלו המכשיר נמצא בתהליכי אישור מול ארגון ה- FDA האמריקאי שידוע מאד בנוקשתו ובבדיקות היסודיות שלו.

אודות שיטת בודי טייט?

 • ובכן כאמור שיטה זו משלבת בין המסת שומן עם גלי רדיו ושאיבת שומן בו זמנית מה שמכנה לה יתרון בתהליך ההחלמה לאחר הטיפול וזרימה טובה יותר של שומן החוצה.
 • מהלך הטיפול ואופן ביצועו: למכשיר הבודי טייט שני יציאות האחת היא אלקטרודה ששולחת גלי רדיו (RF) ודואגת להמסת השומן והשנייה היא צינורית דקה ששואבת אותו לאחר ההמסה החוצה מהגוף וגם משמשת כמוליכה לגלי הרדיו שנפלטים מהאלקטרודה.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  • את הטיפול מתחיל הרופא עם זריקת הרדמה מקומית (בד”כ),כשההרדמה מתחילה לפעול יבצע הרופא חתך קטן שדרכו תוחדר הצינורית לשאיבת השומן המומס. לאחר מכן יפעיל הרופא את המכשיר, יכוון את האלקטרודה ששולחת גלי רדיו אשר יגרמו לשומן להתמוסס ולהישאב החוצה דרך צינורית הניקוז. משך הטיפול במכשיר bodytite אורך בדרך כלל בין 45-70 דקות.
  • לאחר סיום התהליך יוציא הרופא את הצינורית מתוך גופו של המטופל וימשיך בעיסוי קל למשך מספר דקות בכדי לאפשר לשאריותיו של השומן המומס באזור לצאת מהגוף דרך החתך, את החתך עצמו בדרך כלל סוגרים בעזרת פלסטר קטן ורק לעיתים נדירות משתמשים בתפרים.

  מהם יתרונותיה של שיטת בודי טייט?

  • סיכונים ותופעות לוואי פחותים-שיטה זו בטוחה יותר ממקבילה ניתוח שאיבת השומן בצורה משמעותית.
  • חזרה מהירה לשגרה- בעזרת שיטה זו יכולים מטופלים רבים לבצע שאיבה והמסה של שומן לא רצוי בגופם מבלי לעצור את שגרת חייהם, רוב המטופלים שיוצאים לאחר הטיפול בבודי טייט חוזרים לשגרה כבר ביום שלמחרת ויש אפילו כאלו שבאותו יום וזה בניגוד מוחלט לניתוח שאיבת שומן מסורתי שלאחריו תקופת החלמה של כמה שבועות.
  • פחות כאבים- ביחס לניתוח שאיבת שומן תחושו הרבה פחות כאבים ותחושות לא נעימות.

  חסרונה של שיטה זו:

  • מתאימה לאנשים עם הצטברות שומן קטנה בלבד- שיטה זו איננה מתאימה לאנשים רבים וזאת מכיוון שבעזרת בודי טייט אפשר לשאוב מקסימום 800 סמ”ק של שומן וזה לא יתאים עבור אנשים שההצטברויות של השומן שלהם יכילו כמות גדולה יותר.

  סיכונים ותופעות לוואי של שיטת בודי טייט

  לאחר טיפול המסת שומן עם גלי רדיו הסיכויים לסיבוכים כלשהם הם די קלושים, אך הם עדיין קיימים ויכולים להופיע כפגיעה באסתטיקה החיצונית או כתופעת לוואי בריאותית כגון: זיהומים, איבוד משמעותי של נוזלים ועוד, אם ברצונכם לקרוא ולדעת על נושא זה לעומק, כנסו לעמוד בודי טייט סיכונים ותופעות לוואי וקבלו שם את כל המידע שאתם צריכים ורוצים לדעת על נושא זה.

  תוצאותיו הסופיות של הטיפול הבודי טייט

  לאחר טיפול זה התוצאות לא יראו באופן מידי וזאת מכיוון כי נפיחות קלה תופיע באזור, נפיחות זו אמורה להיעלם בתקופה של בין שלושה לארבעה שבועות ומיד לאחר מכן תוכלו לראות תוצאות ראשוניות, במשך החודשיים הבאים תוכלו להבחין כל הזמן בשינויים לטובה במראה החיצוני של הטיפול ככל שהנפיחות תרד וההתכווצות של העור תחזור לעצמה, סביר להניח כי תוצאות סופיות תראו לאחר חצי שנה מזמן הטיפול.

  בכדי להצר היקפים בטיפול זה אמנם אין כל צורך בדיאטה או בפיעלות גופנית כלשהי, אך בכדי לשמר את תוצאותיו לאורך זמן ממושך מומלץ בחום לשמור על תזונה מאוזנת ונכונה ואף לשלב עם כך פעילות גופנית (כמובן למי שיכול לעשות זאת מבחינה גופנית ובריאותית).

  ההבדלים בין טיפול זה לבין ניתוח שאיבת השומן

  אז למעשה מהם ההבדלים המהותיים שבין טיפול זה לבין ניתוח שאיבת השומן? ובכן כמו שכבר הבנו טיפול זה משלב בתוכו שתי פעולות כאשר הראשונה היא המסת שומן באמצעות גלי רדיו והשנייה שאיבתו החוצה, בניתוח שאיבת השומן לא מבצעים פעולת המסה ובעקבות כך יש צורך להשתמש בצינורית שאיבה עבה יותר ובחור כניסה גדול יותר בכדי להצליח ולהתמודד עם גושי השומן העבים שאמורים להישאב החוצה, עודה זאת למעשה מגדילה את הסיכויים להישארותה של צלקת באזור.

  תמונות לפני ואחרי טיפול בודי טייט

  לפני המסת שומן בודי טייט        לפני טיפול בודי טייט

  אחרי המסת שומן בבודי טייט      אחרי טיפול בודי טייט

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לטיפול בודי טייט!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לטיפול בודי טייט!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט