חפש באתר
טיפול בקמטים עם תכשירי אנטי אייג’ינג
 

טיפול בקמטים עם תכשירי אנטי אייג’ינג

טיפול בקמטים עם התכשירים הטובים והמוערכים ביותר בעולם של חברת ג’נס גלובל המוכרים בישראל על ידי משרד הבריאות ונמכרים בווליום גבוה למגוון רחב של מטרות כגון העלמת קמטי זקנה, הצערת העור, העלמת שקיות מתחת לעיניים, הבהרת העור ועוד… האייג’לס נותן מענה מיידי אך קצר טווח בעוד הסרום מיועד חטיפול ארוך טווח.

בעמוד זה תמצאו סקירה מפורטת של שני תכשירי אנטי אייג’ינג ספציפיים שמטרתם היא טיפול בקמטים והחלקת העור והם: ניתוח מתיחת פנים וצוואר, טיפול בקמטים באמצעות חומרי מילוי והעלמת קמטי הבעה עם חומר הבוטוקס, כמו כן תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר אטרקטיבית לכל אחד מהטיפולים השונים על ידי השארת פרטיכם כאן בעמוד.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

   שיטות אנטי אייג’ינג להעלמת קמטים מהעור

  ובכן בטרם נסקור את שיטות האנטי אייג’ינג לטיפול בקמטים נקדים ונבהיר לכם כי קיימים שני סוגים של קמטים, הסוג הראשון הוא הנפוץ ביותר שכולנו מכירים כקמטי זקנה אשר יופיעו בשלב כזה או אחר על עורו של כל אחד ואחת מאתנו, הסוג השני של קמטים הוא קמטי הבעה אשר נובעים כתוצאה של תפקוד שרירי הבעה לקויים ויכולים להופיע בפניו של כל אדם ללא קשר לגיל, חשוב לדעת איזה סוג קמטים הופיעו על פניכם בכדי להתאים להם את הטיפול הטוב ביותר.

  • טיפול אנטי אייג’ינג לקמטים באמצעות חומרי מילוי- חומרי מילוי הם לרוב חומרים אשר מבוססים על חומצה היאלורנית שהיא מרכיב הנמצא בגופנו באופן טבעי ולכן כאשר מזריקים אותה לגוף היא נקלטת לרוב בצורה טובה ובטוחה, חומרים אלו מוזרקים אל עבר השקע שיוצר הקמט וממלאים אותו כך שהעור חוזר להיות חלק ויפה. למידע נוסף אודות שיטה זו כגון: איך בדיוק היא מתבצעת, מהם יתרונותיה, מהם חסרונותיה ועוד… כנסו לעמוד מילוי קמטים!
  • טיפול אנטי אייג’ינג לקמטים באמצעות ניתוח פלסטי- באמצעות ניתוחים פלסטיים כגון: מתיחת צוואר ומתיחת פנים ניתן להעלים קמטים ולמתוח את העור, מה שעושים ניתוחים אלו הם מותחים שרירים רפויים ומסירים עור עודף, למידע מפורט יותר על ניתוחים אלו ניתן לקרוא בעמוד הייעודי של כל אחד מהם.
  • טיפול אנטי אייג’ינג לקמטים באמצעות חומר הבוטוקס- ובכן חומר הבוטוקס הוא הטיפול הטוב ביותר להעלמת קמטים אשר נובעים כתוצאה של שרירים המתפקדים בצורה לקויה ונקראים גם קמטי הבעה, קמטים אלו אינם תוצאה של הליך הזדקנות ויכולים להופיע בפניו של כל אדם, צעיר וזקן כאחד, חומר הבוטוקס גורם לשריר הפגום שגורם לתופעה זו להופיע מלכתחילה להיות רפוי ומשותק ובכך מעלים את מראה הקמטים מהפרצוף. למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד קמטי הבעה!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול בקמטים!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול בקמטים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט