שיער דליל עשוי לפגום משמעותית בביטחון העצמי. לאחר שנים ששיערך היווה עבורך מקור גדול לגאווה והיה חלק ניכר ממה שהרגשת שהופך את המראה שלך למושך ומזמין, קרחות קטנות והתדלדלות עושר השיער עשויות להשפיע באופן משמעותי על המראה הכללי ועשויה ליצור מראה מוזנח ולא בריא. לשיער דליל גורמים רבים. • תזונה לקויה – תזונה דלה בחלבונים, וויטמין A ו-E עשויה לגרום להיחלשות מבנה השערה ולנשירה מוגברת. • נטיות גנטיות – ישנן נטיות תורשתיות לאיבוד שיער גל בגילאים צעירים. • מתח נפשי – משברים עשויים לגרום לנשירה מוגברת. לרוב מדובר בתופעה זמנית. עם זאת, שיער דליל כבר מזמן אינו מחויב המציאות שצריך פשוט להשלים עמו. קיימים כיום אמצעים מתקדמים ובטוחים המאפשרים להתמודד עם התופעה ביעילות. הפתרון האולטימטיבי ליצירת מראה שיער מלא אחת הדרכים המתקדמות והיעילות ביותר לעיבוי שיער דיל היא הרכבת תוספות שיער. התוספות החיצוניות יכולות לתת לך יתרון משמעותי גם עם האתגר ממנו סבלת עד כה וישנן שיטות רבות, יעילות יותר ופחות, לבצע אותן.  

שזירה

שיטה מיושנת למדי בה נשזרות תוספות שיער אל שיערך הטבעי. מצד אחד, בשיטה זו לא רואים כלל נקודות חיבור והתוספת נראית מאוד טבעית. עם זאת, שיטה זו מגבילה אותך לצמות ושזירות ולא מאפשרת ליהנות משיער פזור.

הצמדות

באמצעות קליפסים או חרוזי מתחת ניתן להצמיד את תוספת השיער. כאן נקודות החיבור יהיו די בולטות לעין ולכלוך רב יכול להיתפס בהן. כמו כן, החיבור מאוד לא יציב ועשוי להגביל מאוד את השגרה שלך. לאירוע חד פעמי ובמידה ואין ברצונך להתחייב לתוספות השיער, מדובר בפתרון מוצלח מאוד.

הדבקה בסיליקון

מצד אחד, מדובר בחיבור חזק מאוד ואחיד מאוד שייראה כמו המשך שיערך הטבעי. עם זאת, מדובר בחומר מסוכן ובעייתי שעלול לגרום לנזקים לשערך. הפתרון היעיל והמומלץ ביותר – הלחמת שיער בקראטין השיטה החדשנית ביותר הנמצאת בשימושם של מכוני היופי המובילים בישראל, היא הלחמת שיער בקראטין.

מהו קראטין?

מדובר בתרכובת חלבונים המהווה מעל 75% ממבנה השערה ותורמת לחוזקה, לעמידותה וליציבותה. משמעות הדבר היא שבשיטה זו נעשה שימוש בחומר הנמצא באופן טבעי בשערך.

איך זה עובד?

תוספות שיער מוצמדות לשערך הטבעי באמצעות הקראטין ולאחר חשיפה במכשירי לייזר מתקדמים, מולחמות התוספות לשיער. התהליך הפיך לחלוטין ועל ידי חומר נוגד, ניתן להסיר את התוספות והשיער יחזור לקדמותו.

איך נבחר את מומחי תוספות השיער שלנו?

• חשוב לוודא כי מדובר באנשי מקצוע מנוסים ומיומנים שקיבלו הכשרה בתחום. • יש לברר היטב כי למכון יש אישור של משרד הבריאות. • חשוב לשאול על איכות השיער. מכון שמכבד את עצמו ישתמש אך ורק בשיער אדם טבעי שלא עבר טיפולים כימיים. • חשוב לקרוא המלצות על המכונים השונים ולעשות סקר שוק נרחב כדי להגיע לבחירה המושכלת ביותר. בידיים הנכונות, תוספת שיער יכולה להוות שינוי משמעותי למראה שלך.