חפש באתר
רפואת שיניים אסתטית
 

רפואת שיניים אסתטית

הפה שלנו ממוקם באזור הגלוי ביותר לעין ולכן כל פגם אסתטי קטן הופך לעצום, בזכות רפואת שיניים אסתטית ניתן לטפל ולהעלים כל פגם אסתטי בשיניים בין אם זוהי שן שבורה, שיניים עקומות, שיניים צהובות  או כל פגם אחר אשר גורם לכם להרגיש לא בנוח בכל פעם שאתם פותחים את הפה.

בעמוד זה נסקור בפניכם את הטיפולים אשר נמצאים תחת רפואת שיניים אסתטית כגון: הלבנת שיניים, יישור שיניים, ציפוי שיניים, שיקום הפה (במידה ויש צורך לשלב מספר טיפולי שיניים נוספים) ובנוסף גם נסביר כיצד חלק מהטיפולים מתבצעים עבור אנשים אשר להם חרדה עמוקה מטיפולי שיניים.

מהם הטיפולים שמציעה רפואת השיניים האסתטית

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן רפואת השיניים האסתטית פורשת תחתיה מספר טיפולי שיניים אשר מטרתם היא העלמת פגמים אסתטיים שנמצאים בפה.

יישור שיניים- שיניים ישרות הם מרכיב חשוב מאד לאסתטיקה מושלמת של הפה ובמידה ונולדתם עם שיניים עקומות ובזמן ילדותכם ולא קיבלתם טיפול אין לכם כל סיבה לדאגה מכיוון שכיום מציעה רפואת השיניים האסתטית טיפולי יישור שיניים המתאימים לכל גיל וגיל בין אם אתם מבוגרים או בין אם הטיפול מיועד לילדיכם. למידע נוסף ומפורט יותר על טיפולי יישור השיניים הקיימים אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד יישור שיניים ולקרוא בהרחבה על נושא זה!

הלבנת שיניים- שיניים לבנות ומבריקות הם חלומם של רבים אשר שיניהם הפכו צהבהבות במשך השנים, בטיפול זה ניתן להלבין את השיניים באמצעות מספר שיטות שונות אשר לכל אחת מהן היתרונות והחסרונות שלה. רוצים לדעת מהן שיטות אלו ועוד מידע חיוני על נושא זה? היכנסו עכשיו לעמוד הלבנת שיניים וקראו!

ציפוי שיניים- טיפול זה נחשב לטיפול היעיל והעמיד ביותר להלבנת שיניים והעלמת שברים והוא מבוצע על ידי ציפוי אשר מותאם בצורה מושלמת לשן ומודבק עליה על ידי דבק מיוחד, היתרונות הגדולים ביותר של שיטה זו הם שניתן לבחור את רמת הלובן והברק מראש (בניגוד להלבנת שיניים אשר מוגבלת בתוצאותיה) והעמידות של חלק מהציפויים בפני הכתמה חוזרת היא עצומה. למידע נוסף אודות טיפול זה אנו מזמינים אתם להיכנס לעמוד ציפוי שיניים ולסקור את סוגי הציפויים ומידע רחב אודותיהם!

שיקום הפה- שיקום הפה הוא הליך המיועד עבור אנשים אשר צריכים לעבור מספר טיפולי שיניים רפואיים ואסתטיים יחדיו, טיפול שיקום השיניים מתוכנן על ידי מומחה לשיקום הפה בצורה כזו שהטיפולים יבוצעו בסדר נכון ועם אחוזי הצלחה גבוהים, למידע נוסף ומפורט יותר על נושא זה אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד שיקום הפה!

טיפולי אסתטיקה לשיניים עבור אנשים בעלי חרדות מטיפולי שיניים- דנטופוביה היא תופעת חרדה מטיפולי שיניים אשר מוכרת ונפוצה מאד ברחבי העולם, אנשים הלוקים בדנטופוביה נמנעים מלטפל בשיניים שלהם בין אם הם צריכים טיפול אסתטי ובין אם הם צריכים טיפול רפואי, בכדי לטפל באותם דנטופובים בדרך כלל מבצעים טיפולי שיניים בהרדמה מלאה אשר מרכזים מספר טיפולים בו זמנית כאשר המטופל מורדם ולא חש בשום חרדה או כאב, למידע נוסף ומפורט יותר על נושא זה אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד טיפולי שיניים בהרדמה מלאה ולקרוא על כך בהרחבה!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול שיקום פה!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול שיקום פה!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט