חפש באתר
הרמת סינוס
 

הרמת סינוס

הרמת סינוס הינה פעולת הכנה לפני טיפול שתלים דנטליים לעצם לסת רכה מידי,  בכדי שהשתלים הדנטליים ישבו במקומם בצורה יציבה וחזקה מבריגים אותם אל תוך עצם הלסת וכאשר עצם זו איננה מספיק חזקה לא יהיה ניתן לבצע טיפול זה.

עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם מה הקשר בין הסינוסים לבין עצם הלסת, נכון? ובכן את התשובה לכך תמצאו במדריך זה יחד עם מידע נוסף אודות טיפול הרמת סינוס כגון: מהו בכלל הליך רמת סינוסים, כיצד מתבצע הליך רפואי זה, הסיבות שגורמות לצורך בהרמת סינוס ועוד..

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

הרמת סינוס מה זה בעצם וכיצד ההליך מתבצע?

ובכן הרמת סינוס הוא הליך רפואי שמתבצע לרוב כחלק מטיפול כולל של שיקום הפה ומגיע כפעולת הכנה לטיפול שתלים דנטליים, בהליך זה מבצע מומחה לשיקום הפה השתלת עצם באזור הלסת העליונה שנמצא מתחת לסינוס, הליך אשר גורם להרמתו ובעקבותיו גם השם של ההליך.

למה בכלל נגרמת ירידה בחוזקה של עצם הלסת העליונה? ובכן לכל אחד ואחת מאתנו בקדמת הפנים ממש מתחת לארובות העיניים ומעל עצם הלסת והשיניים ממוקמים הסינוסים, סינוסים אלו גדלים עם השנים וככל שהם גדלים עצם הלסת העליונה מאבדת מצפיפותה ונחלשת.

סיבות נוספות אשר גורמות להיחלשות עצם הלסת העליונה ומאלצות הרמת סינוס- קיימות סיבות נוספות לצפיפות נמוכה וחולשה של עצם הלסת העליונה כגון: דלקות חניכיים שלא טופלו כראוי וכתוצאה מכך חלק מעצם הלסת נאכלה ונחלשה, עקירות שיניים לא מוצלחות או כתוצאה ממכה חזקה שהשאירו את המקום בטראומה, מחלות חניכיים שונות ועוד..

כיצד תהליך הרמת הסינוס מתבצע?

ובכן עכשיו לאחר שאתם מבינים פחות או יותר מהו הטיפול ולמה הוא אמור להתבצע יהיה קל יותר להסביר לכם כיצד הוא מתבצע בפועל. את ההליך הכירורגי נתחיל כמובן בזריקת הרדמה מקומית ולאחר שהשפעתה תכנס לתוקף יסיר המנתח חתיכות מהחניכיים בכדי לחשוף את עצם הלסת באזור הנדרש ואז יניח עליה את שתל העצם החדש, לאחר מכן ייתפר המקום ויחל הליך הקליטה שיכול להמשך תקופה יחסית ארוכה.

אזהרה!!

אזהרה זו מיועדת אל עבר ציבור המעשנים אשר כבר יודעים כי המנהג המגונה הזה איננו בריא ועלול להביא עליהם מחלות, אך לאחר ניתוח הרמת סינוס הסיכון שכרוך בעישון יוסיף לעצמו גם סיכונים חדשים אשר קשורים נקודתית להצלחתו של הניתוח ולבריאות הפה, העישון לאחר הטיפול מגדיל את סיכויי הכישלון של קליטת העצם ומעלה גם את הסיכון לסיבוכים נוספים כגון זיהומים, דלקות ועוד..

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול שיקום הפה!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול שיקום הפה!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט