חפש באתר
הלבנת שיניים שיטות
 

הלבנת שיניים שיטות

לטיפול הלבנת שיניים שיטות שונות לביצוע כאשר כולן משתמשות בחומר חמצון כזה או אחר אשר גורם לשיניים להבהרה אך אופן הטיפול, המהירות שהתוצאות מופיעות אחריו, הסיכונים ומספר הטיפולים משתנה בין שיטה לשיטה.

בעמוד הלבנת שיניים שיטות נסקור בפניכם את השיטות הפופולאריות שקיימות כיום כגון: הלבנת שיניים בסד, הלבנת שיניים באמצעות אור כחול והלבנת שיניים בלייזר, כמו כן באמצעות מילוי פרטיכם באחת מהתיבות המיועדות לכך כאן בעמוד תוכלו לקבוע לעצמכם פגישת ייעוץ ואף לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד מהמומחים שלנו!

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

הלבנת שיניים שיטות קיימות

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן קיימות מספר שיטות להלבנת שיניים ואותן נסקור בפניכם מיד:

  • הלבנת שיניים בסד- שיטה זו להלבנת שיניים היא הבסיסית ביותר מבין השלושה שאנו סוקרים כאן בפניכם, הטיפול בשיטה זו מתחלק לשניים כאשר החלק הראשון מתבצע במרפאת השיניים שם רופא השיניים שלכם יבצע את הבדיקות שלו עליכם, יקבע את סוג חומר החמצון ואת המינון בו יש להשתמש והכי חשוב ייקח מכם משטח של מבנה הלסת שלכם בכדי שיוכלו להכין לכם במעבדה סד התואם את גודל וצורתה של הלסת ובכך ימנע מחומר החמצון להתפזר למקומות לא רצויים. החלק השני של טיפול זה יתבצע בבית על פיו הוראותיו של רופא השיניים כאשר תאלצו להחדיר את חומר החמצון אל הסד ולענוד אותו על שיניכם למשך פרק זמן שיגיד לכם הרופא (משך הזמן משתנה בין מטופל למטופל). למידע נוסף אודות טיפול זה היכנסו לעמוד הלבנת שיניים בסד!
  • הלבנת שיניים בלייזר- הלבנת שיניים זו מתבצעת על ידי שימוש במכשיר הלייזר בכדי לשפר וליעל את ביצועי הטיפול, גם בטיפול זה מורחים כאמור את חומר החמצון על השיניים אך בשונה מזה של הסד משתמשים במינון גבוה יותר וגם מזרזים את תהליך ההבהרה על ידי חימום החומר על השיניים באמצעות קרני הלייזר החזקות. טיפול זה טומן בחובו סיכונים גבוהים יותר מאשר הטיפול באמצעות הסד אך גם מצריך פחות טיפולים ולרוב גם מביא לתוצאות טובות יותר. רוצים לדעת מהם הסיכונים הכרוכים בטיפול זה לצד מידע נוסף ומפורט עליו? כנסו לעמוד הלבנת שיניים בלייזר!
  • הלבנת שיניים באמצעות אור כחול- אופן הביצוע והתוצאות של טיפול זה די דומים לטיפול במכשיר הלייזר וההבדל ביניהם הוא בעיקר באופן הביצוע כאשר בשיטה זו משתמשים באור כחול מיוחד בכדי לחמם את חומר החמצון שנמרח על השיניים ובכך מזרזים את פעולת ההבהרה שלהם. למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו של הבהרת שיניים אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד הלבנת שיניים באמצעות אור כחול!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להלבנת שיניים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להלבנת שיניים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט