חפש באתר
הלבנת שיניים ביתית
 

הלבנת שיניים ביתית

הליך הלבנת שיניים הוא טיפול המיועד להלבין ולהבהיר שיניים צהובות ועכורות שאיבדו את הברק וגורמות למראה אסתטי לקוי, מה שלא רבים יודעים זה שאת טיפול זה ניתן לבצע גם בבית באמצעות אביזרים ותכשירים שונים הנרכשים לרוב בבתי המרקחת ללא כל צורך בהתערבות רופא השיניים, קיימות מספר שיטות שונות של הלבנת שיניים ביתית אותם נסקור בפניכם בהמשך.

בעמוד זה נסקור בפניכם את כל השיטות שלהלבנת שיניים ביתית כגון: הלבנת שיניים בסד, הלבנת שיניים ביתית עם פסי הלבנה, הלבנת שיניים באמצעות בקבוקוני ג’ל, משחות שיניים שונות. כמו כן תוכלו גם לקבל מאתנו הצעת מחיר עבור אחד מטיפולי הלבנת השיניים שכן נעשים על ידי רופא, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר את פרטיכם כאן בעמוד.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

הלבנת שיניים ביתי שיטות:

  • הלבנת שיניים ביתית בליווי רופא ובאמצעות סד- שיטה זו היא אולי הטובה ,היעילה והבטוחה ביותר שקיימת בין כל השיטות הביתיות, שיטה זו מתבצעת אמנם בבית אך את חומר החמצון, את ההוראות ואת הסד שתצטרכו להכניס לפיכם תקבלו מרופא השיניים וזאת אחרי התאמה ספציפית של הסד עצמו למבנה השיניים שלכם והתאמה של ריכוז חומר החמצון בהתאם לרמת ההבהרה שצריך לבצע בשיניכם. למידע נוסף אודות שיטה זו היכנסו לעמוד הלבנת שיניים בסד!
  • הלבנת שיניים באמצעות פסי הלבנה- את מוצר זה תוכלו לרכוש כמעט בכל בית מרקחת, ערכה זו מגיעה באריזה של 56 פסי הלבנה המיועדים לשיניים התחתונות ולשיניים העליונות, את פסים אלו תצטרכו להשים על שיניכם למשך כחצי שעה, פעמיים ביום ולתקופה של שבועיים , פסים אלו מכילים בתוכם חומר חמצון בריכוז נמוך אשר פועל להלבנת שיניכם.
  • הלבנת שיניים ביתית באמצעות משחות שיניים שונות- רוב משחות השיניים המוצעות על מדפי הסופר אינן מכילות חומר חמצון כלשהו ולכן האפקטיביות שלהן לרוב לא משמעותית עד כדי לא מושפעת כלל, אך קיימות גם מספר משחות שיניים שאכן עושות שימוש בחומר חמצון והן כבר יעלות יותר.
  • הלבנת שיניים ביתית באמצעות בקבוקן ג’ל- גם את חומר זה ניתן למצוא כמעט בכל בית מרקחת כאשר הבקבוקון עצמו מכיל ג’ל שהוא חומר חמצון בריכוז של לא פחות מ- 18%, את חומר זה מורחים על השיניים באמצעות מברשת עדינה ומחכים חצי שעה לפני ששוטפים את הפה.

שימו לב!! לרוב התוצאות של הלבנת השיניים הביתיות יהיו כאלו אשר עמידותם לא תחזיק זמן רב בהשוואה לטיפולי הלבנת שיניים רגילים כגון: הלבנת שיניים בלייזר, הלבנת שיניים רגילה והלבנת שיניים באור כחול.

מלאו פרטיכם וקבלו העת מחיר עבור טיפול הלבנת שיניים מקצועי!
מלאו פרטיכם וקבלו העת מחיר עבור טיפול הלבנת שיניים מקצועי!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט