חפש באתר
הלבנת שיניים באמצעות אור כחול
 

הלבנת שיניים באמצעות אור כחול

הלבנת שיניים באמצעות אור כחול היא שיטה אשר מזכירה באופן פעולתה את שיטת הלייזר מכיוון ובשתי שיטות אלו מבצעים את חימומו של חומר החמצון שנמרח על השיניים לכדי כך שיעילותו תהיה טובה יותר והשפעתו תחול מהר יותר רק שמקום קרן הלייזר בשיטה זו ישתמש רופא השיניים במנורה מיוחדת המפיקה אור כחול, אור זה מייצר חום מתון הפוגע בשן ובחומר החמצון וגורם לתגובתו.

בעמוד זה נציג בפניכם את כל המידע שאתם רוצים וצריכים לדעת על הלבנת שיניים באמצעות אור כחול כגון: מהי בדיוק שיטה זו וכיצד היא פועלת, מהם יתרונותיו על פני הליך הלבנת שיניים רגיל ועוד…

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהי בעצם הלבנת שיניים באמצעות אור כחול?

לפני שנסביר לכם כיצד שיטה זו של האור הכחול עובדת נקדים ונסביר מהי הלבנת שיניים בכלל, ובכן הלבנת שיניים הוא הליך אסתטי המיועד עבור אנשים בעלי שיניים צהובות, דהויות ועכורות אשר רוצים לשפר את דרגת הלובן והברק של שיניהם עד כשתי דרגות ממצבן הנוכחי, את הלבנת השיניים הרגילה לרוב מבצעים על ידי מריחת חומר חמצון אשר חודר אל השיניים ומבהיר אותם, ברוב המקרים טיפול אחד לא יספיק ותאלצו לעבור הליך זה מספר פעמים עד כדי הגעה לתוצאה הרצויה.

טיפול הלבנת שיניים עם אור כחול- ובכן כאמור גם בהליך זה משתמשים בחומר חמצון רק שבדומה להלבנת שיניים בלייזר מאיצים את הטיפול וממקסמים את תוצאותיו הסופיות על ידי חימום מבוקר של השיניים וחומר החמצון באמצעות האור הכחול. טיפול זה איננו כרוך בכאבים ונמשך לרוב למשך שעה בודדת.

מה יתרונותיו של טיפול זה על טיפול הלבנת שיניים רגיל?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן הליך הלבנת שיניים רגיל נמשך בדרך כלל למספר טיפולי עד כדי הגעה לתוצאת ההלבנה הרצויה, טיפול הלבנת שיניים באמצעות אור כחול לרוב יסתיים לאחר פגישה אחת וזאת מכיוון כי פעולת האור אשר מחממת את השיניים את חומר החמצון גורמת לזירוז ההליך ולתוצאות איכותיות יותר מאשר בהליך הרגיל.

רוצים לבצע הלבנת שיניים בלייזר או באמצעות אור כחול? השאירו לנו את פרטיכם ונציגינו יצרו עמכם קשר בכדי לקבוע לכם פגישת ייעוץ עם אחד המומחים שלנו או בכדי להציע לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת להלבנת שיניים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת להלבנת שיניים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט