חפש באתר
כל מה שצריך לדעת על הבהרת שיניים
 

כל מה שצריך לדעת על הבהרת שיניים

הליך הבהרת שיניים מבצע בדיוק את הפעולה המציינת את שמו, אך איך פעולה זו מתבצעת, עד כמה היא אפקטיבית, מה הסיכונים שבה? אם שאלות אלו מעניינות אתכם הגעתם לעמוד הנכון כי כאן תמצאו את כל המידע המבוקש בצורה מסודרת ומפורטת.

מהו בעצם טיפול זה וכיצד הוא מתבצע?

ובכן הטיפול עצמו מבצע את הבהרת השיניים על ידי מריחה של חומר חמצון מיוחד אשר חודר את שכבות האימייל ומבהיר את צבע השיניים בשתי דרגות מהמצב הקיים, זוהי למעשה מגבלתו של הליך הבהרת השיניים וגם החיסרון שלו.

להליך זה מספר דרכים שונות כאשר הבסיס לכולם הוא כאמור אותו חומר חמצון אך מלבד כל טיפול שונה בביצועו הנה כמה מהטיפולים הטובים והמובילים בתחום.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

טיפול הלבנת שיניים בלייזר- מכשיר הלייזר פוגע עם קרניו בחומר החמצון שנמצא על השיניים וגורם להליך ההבהרה להתבצע באופן מהיר ועוצמתי יותר ובכך משפר את ביצועיו של הטיפול הרגיל, לקריאה נוספת על טיפול זה היכנסו לעמוד הלבנת שיניים בלייזר!

טיפול הלבנת שיניים באמצעות אור כחול- הבהרת השיניים בטיפול זה היא דומה מאד לזו של הלייזר אך את פעולת החימום מבצעת נורה מיוחדת הפולטת אור סגול שמחמם את חומר החמצון על השיניים. למידע מפורט ורחב יותר על נושא זה כנסו לעמוד הלבנת שיניים באמצעות אור כחול!

טיפול הלבנת שיניים בסד- בטיפול זה הבהרת השיניים יעשו על ידי סד מיוחד שיתלבש בצורה מושלמת על שיניכם (על ידי התאמה מוקדמת למבנה הפה שלכם) ולתוכו יוחדר חומר החמצון, שיטה זו איטית יותר מהקודמות ותצריך סדרת טיפולים ארוכה יותר אך היתרון שבה שהיא מתבצעת בבית בניגוד לשיטות הקודמות שמבוצעות על ידי רופא שיניים במרפאתו, למידע נוסף על שיטה זו היכנסו לעמוד הלבנת שיניים באמצעות סד!

הסיכונים הכרוכים בטיפול זה

הלבנת שיניים טומנת בחובה מספר סיכונים אשר עלולים לצוץ במהלך הטיפול כתוצאה של חומר החמצון והם: סדק של אחת או יותר מהשיניים ופגיעה בחניכיים.

במידה ויש לכם שיניים צהובות או עכורות בדרגה גבוה מומלץ לכם בחום לשקול את טיפול ציפוי השיניים שמסוגל להעלים כל דרגת צבע או עכירות בשיניכם ולהחזיר את הברק והלובן לפיכם וזאת על ידי בחירת דרגת הצבע הרצוי עוד בפגישת הייעוץ הראשונה שלכם עם רופא השיניים, למידע אודות טיפול זה ויכולותיו המרשימות ביותר היכנסו לעמוד ציפוי שיניים!

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול הלבנת שיניים!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול הלבנת שיניים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט