חפש באתר
הבהרת שיניים ביתית יתרונות וחסרונות
 

הבהרת שיניים ביתית יתרונות וחסרונות

אנשים רבים סובלים מתופעה של שיניים צהובות אשר פוגעות באסתטיקה של הפה, בכדי להעלים את מראה עכור זה של השיניים יש מספר דרכים שונות אשר חלקן מתבצעות במרפאת השיניים על ידי טכניקות שונות כגון: מכשיר הלייזר, נורה כחולה וכ”ו… וחלקן יכולות גם להתבצע בבית בעזרת מספר תכשירים שונים אותם ניתן לרכוש בכל בית מרקחת ולרוב גם ללא מרשם רופא, במאמר זה נסקור בפניכם מספר תכשירים כאלו ונביא בפניכם את היתרונות והחסרונות מול טיפול הבהרת שיניים במרפאת השיניים.

מהם התכשירים הנפוצים ביותר להבהרת שיניים ביתית

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

 • הבהרת שיניים ביתית באמצעות פסי הלבנה- שיטה זו היא אחת הנפוצות ביותר מבין התכשירים הביתיים להבהרה של השיניים, הטיפול בשיטה זו מתבצע על ידי פסים מיוחדים בעלי חומר חמצון במינון נמוך יחסית המתאימים עצמם לשיניים התחתונות והעליונות, את מוצר זה יש להשים על השיניים פעמיים ביום למשך חצי שעה בכל פעם ולאורך כשבועיים, בסיום הטיפול תראו שינוי של גוון שיניכם.
 • הבהרת שיניים ביתית באמצעות סד גבס- שיטה זו היא למעשה השיטה היעילה ביותר לביצוע הבהרת שיניים ביתית אך היא כוללת בתוכה גם ליווי של רופא שיניים, את טיפול זה מבצעים על ידי סד המתלבש על שיניכם בצורה מושלמת (סד הגבס יותאם למבנה השיניים שלכם במעבדה מיוחדת וזאת לאחר שתילקח מכם תבנית בפגישת הייעוץ הראשונה שלכם) אל תוך סד זה תחדירו את חומר החמצון למשך מספר שעות (על פי הוראותיו של הרופא) ובסיום תראו שינוי בגוון השיניים שלכם, למידע נוסף אודות שיטה זו היכנסו לעמוד הלבנת שיניים בסד גבס!
 • הבהרת שיניים ביתית באמצעות משחות שיניים- על מדפי הסופר ובבתי המרקחת השונים שוכבות אין ספור משחות שיניים אשר מבטיחות הלבנה של השיניים לאחר שימוש לתקופה כזו או אחרת במוצר, משחות השיניים בעלות אפקט ההלבנה הטוב ביותר הן אלו אשר מכילות בתוכן חומר חמצון.
 • הבהרת שיניים ביתית באמצעות תכשירי ג’ל מיוחדים- ג’ל זה מגיע לרוב בבקבוקונים קטנים וניתן לרכושו כמעט בכל בית מרקחת שמכבד את עצמו, בקבוקוני ג’ל אלו מכילים בתוכם לרוב חומר חמצון בריכוז של 18%, את חומר זה יש למרוח על השיניים למשך חצי שעה בעזרת מברשת מיוחדת ובתום הטיפול סביר להניח כי כבר תבחינו בשינוי הגוון של שיניכם.

היתרונות והחסרונות של שיטות הבהרה ביתיות מול אלו המתבצעות במרפאה:

חסרונות:

 • זמן ההשפעה- רוב טיפולי הבהרת השיניים הביתיים יהיו איטיים וממושכים יותר מטיפולי הבהרת השיניים במרפאה מכיוון כי במרפאות השיניים משתמשים בדרך כלל במכשירים כגון הלייזר והמנורה הכחולה בכדי להאיץ ולחזק את השפעת החומר בזמן הטיפול על ידי חימום מבוקר שלו.
 • בטיחות- בזמן הבהרת השיניים ייעשה שימוש בחומר חמצון העלול לגרום לתופעות לוואי שונות כגון: סדקים בשיניים, כוויה בחניכיים וכ”ו… מן הסתם כאשר רופא מוסמך ומנוסה מבצע את הטיפול הסיכויים לתופעות לוואי אלו יורדים באופן משמעותי.
 • עמידותו של הטיפול לאורך זמן- טיפולים הנעשים במרפאה בדרך כלל מבוצעים עם ריכוז גבוה יותר של חומר חמצון ובעזרת מכשירים שונים הגורמים לאפקט טוב וחזק יותר של הטיפול ולכן עמידותו לאורך זמן תהיה גבוה יותר מאשר אלו הביתיים.

יתרונות:

 • חוסך זמן- טיפול הבהרת שיניים בבית חוסך זמן יקר בו תאלצו להגיע למרפאה לחכות לתורכם ולבצע את הטיפול.
 • לרוב חוסך כסף- טיפולי הבהרת השיניים הביתיים לרוב יהיו זולים יותר מאלו המבוצעים במרפאות השיניים.
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול הבהרת שיניים!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול הבהרת שיניים!
קטגוריות משנה
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט