חפש באתר
הבהרת שיניים
 

הבהרת שיניים

הבהרת שיניים הוא טיפול אסתטי המיועד לאנשים אשר להם שיניים צהובות, עכורות או סתם כאלו שהצבע הלבן והמבריק דהה מהם, הטיפול למעשה מבהיר את השיניים בכמה דרגות (מוגבל) ממצבם הנוכחי על ידי מספר שיטות שונות אותן נסקור בפניכם מאוחר יותר, חשוב לדעת כי הלבנת שיניים הוא טיפול שלא עושה קסמים וכמו שציינו קודם לכן יכול להבהיר את השיניים רק בכמה דרגות מהמצב הקיים כך שבמידה ושיניכם צהובות או עכורות באופן קיצוני ספק עם התוצאה הסופית של טיפול זה תתאים לצפיותיכם, לכן בסיטואציה שכזו כדאי בחום לשקול טיפול ציפוי שיניים שתוצאותיו הסופיות לא קשורות לדרגת החומרה של שיניכם.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות טיפול הבהרת שיניים כגון: מהו טיפול זה וכיצד הוא משפיע על לובן השיניים, מהן השיטות לביצועו, מה ההבדלים בין ציפוי שיניים להלבנת שיניים ועוד… כמו כן תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר משתלמת עבור טיפול הבהרת שיניים מהמומחים שלנו בתחום, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר את פרטיכם באחת משדות מילוי הפרטים שבעמוד.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהי בכלל הבהרת שיניים?

ובכן בטיפול זה ניתן להבהיר את השיניים בשתי דרגות מקסימום ממצבם הנוכחי, הליך זה מתבצע בכמה דרכים שונות (אותם נסקור בפניכם בהמשך) כאשר ברובן משתמשים בין היתר בג’ל מיוחד אשר נועד להבהרתם של השיניים.

השיטות הקיימות להבהרת שיניים

  •  הבהרת שיניים בלייזר- שיטה זו עושה שימוש בקרניו של מכשיר הלייזר בכדי לחמם את חומר הג’ל שנמרח קודם לכן על השיניים, לאחר שהג’ל מתחמם הוא גורם לתגובת ההבהרה של השיניים, שיטה זו היא הפופולארית, היעילה והמהירה ביותר שקיימת היום. למידע נוסף ומפורט יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד הלבנת שיניים בלייזר!
  •  הבהרת שיניים באמצעות אור כחול- גם בשיטה זו בדומה להבהרת השיניים בלייזר נמרח על שיניכם בתחילתו של הטיפול ג’ל אשר יחומם במקרה זה על ידי אור מיוחד בצבע כחול. למידע על שיטה זו ועל השוואה בין האור הכחול לבין הלייזר היכנסו לעמוד הלבנת שיניים באמצעות אור כחול!
  • הבהרת שיניים באמצעות סד- שיטה זו למעשה מתבצעת באופן עצמאי בבית אך הוראות הביצוע שלה יינתנו על ידי רופא מוסמך. למידע נוסף היכנסו לעמוד הלבנת שיניים באמצעות סד!
  • הבהרת שיניים באמצעות תכשירים ביתיים- הבהרת שיניים ניתנת לביצוע גם באופן עצמאי ובעזרת תכשירים ביתיים שאת חלקם תוכלו לקנות ללא מרשם וחלקם בהדרכתו ועל ידי המלצתו של רופא מוסמך. למידע אודות תכשירים אלו כנסו לעמוד הלבנת שיניים באמצעות תכשירים ביתיים!

מהם ההבדלים בין ציפוי שיניים להלבנת שיניים?

ובכן ההבדל הוא בכך שאת הבהרת השיניים נבצע על באמצעות תכשירים שונים ובליווי מכשירים שבסך הכל בסופו של יום יביאו לכך ששיניכם יולבנו בשתי דרגות מהמצב הקיים, לעומת זאת בהליך ציפוי שיניים אתם תקבעו את צבע הלובן והברק ששיניכם יראו לאחר הטיפול וזה בדיוק הצבע והברק שתקבלו מכיוון, את ציפוי השיניים יתאימו ספציפית לכל שן ושן במעבדה מיוחדת ועל פי משטח שיילקח מכם. למידע מפורט אודות טיפול זה היכנסו לעמוד ציפוי שיניים!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לטיפול הלבנת שיניים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לטיפול הלבנת שיניים!
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט