חפש באתר
אסתטיקה דנטלית
 

אסתטיקה דנטלית

הפה שלנו נמצא באזור הכי גלוי לעין מכל הגוף ולכן כל פגם אסתטי אשר קיים בו כגון: שיניים שבורות, שיניים עקומות, שיניים צהובות, שיניים שחורות ועוד… עלול לגרום לנו למבוכה ולפגיעה קשה באסתטיקה. בדיוק לשם כך הומצאו טיפולי אסתטיקה דנטלית אשר מטרתם לטפל בפגמים בפה ולרוב משולבת בהליך שיקום הפה.

בעמוד זה נסקור את אותם טיפולי אסתטיקה דנטלית כגון: הלבנת שיניים, יישור שיניים, וציפוי שיניים.  

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

טיפולי אסתטיקה דנטלית

  • יישור שיניים- אנשים רבים נולדים עם מבנה שיניים עקום אשר משפיע באופן ישיר על האסתטיקה של הפה לרעה, אך אל דאגה קיימים מספר רב של טיפולים ואביזרים שונים אשר בזכותם ניתן לתקן מבנה שיניים עקום בכל גיל. למידע רחב ומפורט יותר על טיפול אסתטיקה דנטלית זה אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד יישור שיניים!
  • הלבנת שיניים- אחד הפגמים הכי גרועים שיכולים להופיע לנו על השיניים הוא צבע צהוב ועכור, תופעה זו כה מכוערת ודוחה שהיא גורמת לרבים מפח נפש וחוסר ביטחון עצמי, אך אל דאגה באמצעות טיפול הלבנת שיניים ניתן להפחית בצורה משמעותית את הצבע העכור של השיניים ולחזק את הצבע הלבן בכמה דרגות (תלוי בנתוני הפתיחה של השיניים), למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד הלבנת שיניים וקראו!
  • ציפוי שיניים- טיפול זה הינו אחד הטיפולים היעילים, החזקים והטובים ביותר לטיפול בשיניים שבורות ועכורות, טיפול זה כל כך טוב עד שהפך ללהיט בקרב כוכבי קולנוע ודוגמנים אשר נמצאים מול אור הזרקורים כמעט בכל יום וצריכים להציג שיניים לבנות, מלאות ומבריקות למצלמה. למידע רחב ומפורט יותר על טיפול זה היכנסו לעמוד ציפוי שיניים!
  • שתלים דנטליים- אנשים רבים נאלצים במהלך חייהם לעבור עקירת שיניים כתוצאה כזו או אחרת, לאחר העקירה החלל שנישאר במקום השן הופך לפגם אסתטי מכוער אשר מומלץ בחום למלא אותו בשתל מותאם גם מטעמי אסתטיקה וגם מטעמי בריאות הפה. למידע רחב ומפורט על שתלים אלו כנסו לעמוד שתלים דנטליים עכשיו!

רוצים לקבוע פגישת ייעוץ עם אחד ממומחי שיקום הפה שלנו? רוצים הצעת מחיר עבור טיפול שיקום הפה או כל טיפול אחר שהצגנו כאן? מלאו את פרטיכם באחת מהתיבות שנמצאות בעמוד זה ונציגינו יחזרו אליכם במהרה!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור אחד מטיפולי אסתטיקת הפה!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור אחד מטיפולי אסתטיקת הפה!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט